EUROPE - MA & CO SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Suceava, înmatriculată la 5 mai 2003.
Identitate
- Denumire legală
- EUROPE - MA & CO SRL
- CUI
- 15407631
- Nr. înmatriculare
- J2003000399336
- EUID
- ROONRC.J2003000399336
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 5 mai 2003
Sediu social
- Adresă
- Str. STATIUNII, nr. 4, bl. D4, sc. B, ap. 3B, Municipiul Suceava, Suceava
- Localitate
- Municipiul Suceava, Suceava
- Cod poștal
- 5800
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 05.05.2003
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MATEI EUGENIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 113 din 219 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9602, județul Suceava, peste 49% dintre firmele clasei. Locul 12.656 din 16.743 în tot județul, și locul 7.044 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 304%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72.806 lei | 15.669 lei | 1 | 5.087 lei | 33.298 lei | -28.211 lei |
| 2024 | 18.020 lei | -52.963 lei | 1 | 3.097 lei | 46.977 lei | -43.880 lei |
| 2023 | 0 lei | -62.368 lei | 1 | 50.943 lei | 41.860 lei | 9.083 lei |
| 2022 | 12.602 lei | -11.420 lei | 1 | 130.920 lei | 59.469 lei | 71.451 lei |
| 2021 | 122.786 lei | 82.671 lei | 1 | 172.839 lei | 89.968 lei | 82.871 lei |
| 2020 | 120.639 lei | 68.821 lei | 1 | 119.510 lei | 5.922 lei | 113.588 lei |
| 2019 | 108.817 lei | 44.567 lei | 2 | 53.129 lei | 8.362 lei | 44.767 lei |
| 2018 | 71.178 lei | 18.282 lei | 2 | 19.083 lei | 7.742 lei | 11.341 lei |
| 2017 | 20.869 lei | -4.376 lei | 1 | 65 lei | 7.006 lei | -6.941 lei |
| 2016 | 18.675 lei | -12.369 lei | — | 139 lei | 26.659 lei | -26.520 lei |
| 2015 | 19.847 lei | -7.668 lei | 3 | 59 lei | 14.210 lei | -14.151 lei |
| 2014 | 19.910 lei | -4.191 lei | 2 | 830 lei | 7.313 lei | -6.483 lei |
| 2013 | 9.050 lei | -8.969 lei | — | 1 lei | 9.342 lei | -9.341 lei |
| 2012 | 1.611 lei | -3.732 lei | 1 | 92 lei | 3.624 lei | -3.532 lei |
| 2011 | 4.201 lei | -6.062 lei | 2 | 94 lei | 16.942 lei | -16.848 lei |
| 2010 | 15.204 lei | -2.554 lei | 2 | 510 lei | 11.296 lei | -10.786 lei |
| 2009 | 8.504 lei | -2.295 lei | 2 | 288 lei | 8.520 lei | -8.232 lei |
| 2008 | 10.695 lei | 571 lei | 1 | 356 lei | 6.293 lei | -5.937 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 72.806 lei
- Venituri totale
- 72.806 lei
- Cheltuieli totale
- 56.410 lei
- Profit brut
- 16.396 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.669 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.000 lei
- Active circulante
- 3.087 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.085 lei
- Datorii
- 33.298 lei
- Capitaluri
- -28.211 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.020 lei
- Venituri totale
- 18.020 lei
- Cheltuieli totale
- 70.803 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 52.783 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 52.963 lei
- Active imobilizate
- 2.667 lei
- Active circulante
- 430 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 428 lei
- Datorii
- 46.977 lei
- Capitaluri
- -43.880 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 62.368 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 62.368 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 62.368 lei
- Active imobilizate
- 3.333 lei
- Active circulante
- 47.610 lei
- Stocuri
- 0 lei
- Creanțe
- 2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 47.608 lei
- Datorii
- 41.860 lei
- Capitaluri
- 9.083 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 12.602 lei
- Venituri totale
- 12.602 lei
- Cheltuieli totale
- 23.644 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.042 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 11.420 lei
- Active imobilizate
- 4.000 lei
- Active circulante
- 126.920 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 126.918 lei
- Datorii
- 59.469 lei
- Capitaluri
- 71.451 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 122.786 lei
- Venituri totale
- 123.052 lei
- Cheltuieli totale
- 39.811 lei
- Profit brut
- 83.241 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 82.671 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.567 lei
- Active circulante
- 167.272 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 167.270 lei
- Datorii
- 89.968 lei
- Capitaluri
- 82.871 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 120.639 lei
- Venituri totale
- 120.639 lei
- Cheltuieli totale
- 50.902 lei
- Profit brut
- 69.737 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.821 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.533 lei
- Active circulante
- 108.977 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 108.975 lei
- Datorii
- 5.922 lei
- Capitaluri
- 113.588 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.817 lei
- Venituri totale
- 108.817 lei
- Cheltuieli totale
- 63.178 lei
- Profit brut
- 45.639 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.567 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11.000 lei
- Active circulante
- 42.129 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 42.127 lei
- Datorii
- 8.362 lei
- Capitaluri
- 44.767 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 71.178 lei
- Venituri totale
- 71.179 lei
- Cheltuieli totale
- 52.185 lei
- Profit brut
- 18.994 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 18.282 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.083 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2 lei
- Casa și conturi la bănci
- 19.081 lei
- Datorii
- 7.742 lei
- Capitaluri
- 11.341 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.869 lei
- Venituri totale
- 20.869 lei
- Cheltuieli totale
- 24.845 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.976 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.376 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 65 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 65 lei
- Datorii
- 7.006 lei
- Capitaluri
- -6.941 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.675 lei
- Venituri totale
- 18.675 lei
- Cheltuieli totale
- 30.671 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.996 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.369 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 139 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 139 lei
- Datorii
- 26.659 lei
- Capitaluri
- -26.520 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 19.847 lei
- Venituri totale
- 19.847 lei
- Cheltuieli totale
- 26.919 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.072 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.668 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 59 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 59 lei
- Datorii
- 14.210 lei
- Capitaluri
- -14.151 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 19.910 lei
- Venituri totale
- 19.910 lei
- Cheltuieli totale
- 23.534 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.624 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.191 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 830 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 830 lei
- Datorii
- 7.313 lei
- Capitaluri
- -6.483 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.050 lei
- Venituri totale
- 9.050 lei
- Cheltuieli totale
- 17.747 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.697 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.969 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1 lei
- Datorii
- 9.342 lei
- Capitaluri
- -9.341 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.611 lei
- Venituri totale
- 1.611 lei
- Cheltuieli totale
- 5.343 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.732 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.732 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 92 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 92 lei
- Datorii
- 3.624 lei
- Capitaluri
- -3.532 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.201 lei
- Venituri totale
- 4.201 lei
- Cheltuieli totale
- 10.263 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.062 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.062 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 94 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 94 lei
- Datorii
- 16.942 lei
- Capitaluri
- -16.848 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 15.204 lei
- Venituri totale
- 15.204 lei
- Cheltuieli totale
- 16.108 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 904 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 2.554 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 510 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 5 lei
- Casa și conturi la bănci
- 505 lei
- Datorii
- 11.296 lei
- Capitaluri
- -10.786 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.504 lei
- Venituri totale
- 8.504 lei
- Cheltuieli totale
- 9.302 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 798 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 2.295 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 288 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 288 lei
- Datorii
- 8.520 lei
- Capitaluri
- -8.232 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.695 lei
- Venituri totale
- 10.695 lei
- Cheltuieli totale
- 9.838 lei
- Profit brut
- 857 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 571 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 356 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 356 lei
- Datorii
- 6.293 lei
- Capitaluri
- -5.937 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 9621 · Activități de coafură și frizerie (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (5)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2003
- Înmatriculare la registrul comerțului