EUROMAD LOGISTIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Roșu, Comuna Chiajna, înmatriculată la 11 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- EUROMAD LOGISTIC S.R.L.
- CUI
- 46453344
- Nr. înmatriculare
- J23/4557/2022
- EUID
- ROONRC.J23/4557/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- ALEXANDRU IOAN CUZA, nr. 15A, camera 1, Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov
- Localitate
- Sat Roșu, Comuna Chiajna, Ilfov
- Cod poștal
- 77042
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 aug)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- MICU MĂDĂLIN-MARIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.169 din 1.410 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4941, județul Ilfov, peste 17% dintre firmele clasei. Locul 31.247 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 41%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 67.557 lei | 13.018 lei | — | 54.409 lei | 40.841 lei | 13.568 lei |
| 2024 | 115.268 lei | -10.453 lei | 1 | 38.411 lei | 37.861 lei | 550 lei |
| 2023 | 125.960 lei | -14.222 lei | 1 | 32.158 lei | 21.155 lei | 11.003 lei |
| 2022 | 70.515 lei | 25.025 lei | 1 | 31.394 lei | 6.169 lei | 25.225 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.557 lei
- Venituri totale
- 67.567 lei
- Cheltuieli totale
- 51.680 lei
- Profit brut
- 15.887 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.018 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 54.409 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 6.137 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.272 lei
- Datorii
- 40.841 lei
- Capitaluri
- 13.568 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 115.268 lei
- Venituri totale
- 115.268 lei
- Cheltuieli totale
- 124.084 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.816 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.453 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 38.411 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 21.520 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.891 lei
- Datorii
- 37.861 lei
- Capitaluri
- 550 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 125.960 lei
- Venituri totale
- 125.960 lei
- Cheltuieli totale
- 139.112 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.152 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.222 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 32.158 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.212 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.946 lei
- Datorii
- 21.155 lei
- Capitaluri
- 11.003 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 70.515 lei
- Venituri totale
- 70.515 lei
- Cheltuieli totale
- 44.178 lei
- Profit brut
- 26.337 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.025 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 31.394 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.165 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.229 lei
- Datorii
- 6.169 lei
- Capitaluri
- 25.225 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului