EUROFRUCT SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Viile, Comuna Fârțănești, înmatriculată la 3 februarie 2006.
Identitate
- Denumire legală
- EUROFRUCT SRL
- CUI
- 14576187
- Nr. înmatriculare
- J2006000212175
- EUID
- ROONRC.J2006000212175
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 februarie 2006
Sediu social
- Adresă
- nr. 139A, Sat Viile, Comuna Fârțănești, Galați
- Localitate
- Sat Viile, Comuna Fârțănești, Galați
Contact
- Telefon
- 0336 802 603
- Fax
- 0336 802 604
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 octombrie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 12 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 03.02.2006
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- UNTU CORINA-DIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 5 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0124, județul Galați. Locul 1.551 din 13.829 în tot județul, și locul 575 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.957.405 lei | 170.559 lei | 15 | 7.309.032 lei | 6.466.091 lei | 874.817 lei |
| 2024 | 2.187.245 lei | 775.774 lei | 13 | 8.034.361 lei | 4.341.455 lei | 3.711.911 lei |
| 2023 | 2.478.168 lei | 647.716 lei | 12 | 5.005.745 lei | 2.039.392 lei | 2.936.137 lei |
| 2022 | 1.067.326 lei | 3.384 lei | 12 | 5.050.599 lei | 2.689.085 lei | 2.288.420 lei |
| 2021 | 1.105.632 lei | -262.439 lei | 12 | 4.944.478 lei | 2.549.188 lei | 2.285.036 lei |
| 2020 | 792.662 lei | -534.798 lei | 9 | 5.026.040 lei | 2.329.576 lei | 2.550.879 lei |
| 2019 | 888.118 lei | -2.001.148 lei | 18 | 5.152.073 lei | 1.887.101 lei | 3.085.677 lei |
| 2018 | 1.556.905 lei | 6.567 lei | 21 | 6.898.210 lei | 1.598.809 lei | 5.086.825 lei |
| 2017 | 1.888.134 lei | 32.901 lei | 23 | 6.294.847 lei | 974.016 lei | 5.074.274 lei |
| 2016 | 1.125.886 lei | 28.864 lei | 22 | 5.840.981 lei | 717.525 lei | 4.803.448 lei |
| 2015 | 2.664.128 lei | 27.459 lei | 25 | 5.435.068 lei | 298.972 lei | 4.774.584 lei |
| 2014 | 4.633.331 lei | 416.720 lei | 27 | 6.462.924 lei | 919.904 lei | 5.076.565 lei |
| 2013 | 1.874.503 lei | 81.557 lei | 25 | 5.666.235 lei | 482.095 lei | 4.643.736 lei |
| 2012 | 2.146.862 lei | 647.384 lei | 28 | 6.201.545 lei | 1.044.725 lei | 4.562.179 lei |
| 2011 | 2.210.229 lei | 1.153.769 lei | 26 | 5.498.461 lei | 925.688 lei | 3.914.795 lei |
| 2010 | 1.781.096 lei | 1.144.461 lei | 25 | 4.906.871 lei | 1.421.707 lei | 2.761.026 lei |
| 2009 | 1.699.560 lei | 684.769 lei | 19 | 3.759.686 lei | 1.381.126 lei | 1.616.565 lei |
| 2008 | 1.881.025 lei | 609.271 lei | 20 | 3.939.029 lei | 2.233.412 lei | 931.798 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.957.405 lei
- Venituri totale
- 3.671.772 lei
- Cheltuieli totale
- 3.501.213 lei
- Profit brut
- 170.559 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 170.559 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.053.172 lei
- Active circulante
- 2.255.860 lei
- Stocuri
- 1.903.130 lei
- Creanțe
- 280.439 lei
- Casa și conturi la bănci
- 72.291 lei
- Datorii
- 6.466.091 lei
- Capitaluri
- 874.817 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 15
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.187.245 lei
- Venituri totale
- 3.442.040 lei
- Cheltuieli totale
- 2.666.266 lei
- Profit brut
- 775.774 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 775.774 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.850.398 lei
- Active circulante
- 3.183.963 lei
- Stocuri
- 2.645.079 lei
- Creanțe
- 517.916 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.968 lei
- Datorii
- 4.341.455 lei
- Capitaluri
- 3.711.911 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 13
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.478.168 lei
- Venituri totale
- 2.115.961 lei
- Cheltuieli totale
- 1.468.245 lei
- Profit brut
- 647.716 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 647.716 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.485.087 lei
- Active circulante
- 1.520.658 lei
- Stocuri
- 1.178.838 lei
- Creanțe
- 319.422 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.398 lei
- Datorii
- 2.039.392 lei
- Capitaluri
- 2.936.137 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.067.326 lei
- Venituri totale
- 1.490.607 lei
- Cheltuieli totale
- 1.487.223 lei
- Profit brut
- 3.384 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.384 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.648.485 lei
- Active circulante
- 1.402.114 lei
- Stocuri
- 941.886 lei
- Creanțe
- 450.862 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.366 lei
- Datorii
- 2.689.085 lei
- Capitaluri
- 2.288.420 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.105.632 lei
- Venituri totale
- 1.317.067 lei
- Cheltuieli totale
- 1.579.506 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 262.439 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 262.439 lei
- Active imobilizate
- 3.829.358 lei
- Active circulante
- 1.115.120 lei
- Stocuri
- 717.207 lei
- Creanțe
- 386.520 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.393 lei
- Datorii
- 2.549.188 lei
- Capitaluri
- 2.285.036 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 12
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 792.662 lei
- Venituri totale
- 928.575 lei
- Cheltuieli totale
- 1.463.373 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 534.798 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 534.798 lei
- Active imobilizate
- 4.062.157 lei
- Active circulante
- 963.883 lei
- Stocuri
- 477.389 lei
- Creanțe
- 478.367 lei
- Casa și conturi la bănci
- 8.127 lei
- Datorii
- 2.329.576 lei
- Capitaluri
- 2.550.879 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 9
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 888.118 lei
- Venituri totale
- -162.891 lei
- Cheltuieli totale
- 1.838.257 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.001.148 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.001.148 lei
- Active imobilizate
- 4.239.355 lei
- Active circulante
- 912.718 lei
- Stocuri
- 589.611 lei
- Creanțe
- 274.658 lei
- Casa și conturi la bănci
- 48.449 lei
- Datorii
- 1.887.101 lei
- Capitaluri
- 3.085.677 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 18
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.556.905 lei
- Venituri totale
- 2.200.840 lei
- Cheltuieli totale
- 2.189.986 lei
- Profit brut
- 10.854 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.567 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.364.151 lei
- Active circulante
- 2.534.059 lei
- Stocuri
- 1.724.467 lei
- Creanțe
- 560.268 lei
- Casa și conturi la bănci
- 249.324 lei
- Datorii
- 1.598.809 lei
- Capitaluri
- 5.086.825 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 21
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.888.134 lei
- Venituri totale
- 2.220.902 lei
- Cheltuieli totale
- 2.182.048 lei
- Profit brut
- 38.854 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.901 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.997.322 lei
- Active circulante
- 2.297.525 lei
- Stocuri
- 1.814.035 lei
- Creanțe
- 340.634 lei
- Casa și conturi la bănci
- 142.856 lei
- Datorii
- 974.016 lei
- Capitaluri
- 5.074.274 lei
- Capital subscris vărsat
- 50.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 23
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.125.886 lei
- Venituri totale
- 1.662.220 lei
- Cheltuieli totale
- 1.628.717 lei
- Profit brut
- 33.503 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.864 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.696.105 lei
- Active circulante
- 2.144.876 lei
- Stocuri
- 1.859.511 lei
- Creanțe
- 225.930 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.435 lei
- Datorii
- 717.525 lei
- Capitaluri
- 4.803.448 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 22
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.664.128 lei
- Venituri totale
- 2.969.191 lei
- Cheltuieli totale
- 2.936.014 lei
- Profit brut
- 33.177 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.459 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.291.202 lei
- Active circulante
- 2.143.866 lei
- Stocuri
- 1.509.993 lei
- Creanțe
- 353.193 lei
- Casa și conturi la bănci
- 280.680 lei
- Datorii
- 298.972 lei
- Capitaluri
- 4.774.584 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 25
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.633.331 lei
- Venituri totale
- 4.694.778 lei
- Cheltuieli totale
- 4.202.434 lei
- Profit brut
- 492.344 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 416.720 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.558.132 lei
- Active circulante
- 2.904.792 lei
- Stocuri
- 1.844.216 lei
- Creanțe
- 1.025.279 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35.297 lei
- Datorii
- 919.904 lei
- Capitaluri
- 5.076.565 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 27
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.874.503 lei
- Venituri totale
- 2.119.008 lei
- Cheltuieli totale
- 2.010.617 lei
- Profit brut
- 108.391 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 81.557 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.368.763 lei
- Active circulante
- 2.297.472 lei
- Stocuri
- 2.004.262 lei
- Creanțe
- 249.356 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.854 lei
- Datorii
- 482.095 lei
- Capitaluri
- 4.643.736 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 25
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.146.862 lei
- Venituri totale
- 2.696.585 lei
- Cheltuieli totale
- 1.925.198 lei
- Profit brut
- 771.387 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 647.384 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.443.034 lei
- Active circulante
- 2.758.511 lei
- Stocuri
- 2.017.705 lei
- Creanțe
- 726.043 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.763 lei
- Datorii
- 1.044.725 lei
- Capitaluri
- 4.562.179 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 28
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.210.229 lei
- Venituri totale
- 3.329.440 lei
- Cheltuieli totale
- 1.953.016 lei
- Profit brut
- 1.376.424 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.153.769 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.237.787 lei
- Active circulante
- 2.260.674 lei
- Stocuri
- 1.699.597 lei
- Creanțe
- 502.806 lei
- Casa și conturi la bănci
- 58.271 lei
- Datorii
- 925.688 lei
- Capitaluri
- 3.914.795 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 26
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.781.096 lei
- Venituri totale
- 2.670.928 lei
- Cheltuieli totale
- 1.306.785 lei
- Profit brut
- 1.364.143 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 1.144.461 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 3.733.982 lei
- Active circulante
- 1.172.889 lei
- Stocuri
- 701.726 lei
- Creanțe
- 457.273 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.890 lei
- Datorii
- 1.421.707 lei
- Capitaluri
- 2.761.026 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 25
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.699.560 lei
- Venituri totale
- 2.557.640 lei
- Cheltuieli totale
- 1.742.093 lei
- Profit brut
- 815.547 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 684.769 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 2.333.097 lei
- Active circulante
- 1.426.589 lei
- Stocuri
- 1.135.173 lei
- Creanțe
- 267.907 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.509 lei
- Datorii
- 1.381.126 lei
- Capitaluri
- 1.616.565 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 19
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.881.025 lei
- Venituri totale
- 2.217.044 lei
- Cheltuieli totale
- 1.488.652 lei
- Profit brut
- 728.392 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 609.271 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 2.883.668 lei
- Active circulante
- 1.055.361 lei
- Stocuri
- 730.075 lei
- Creanțe
- 208.497 lei
- Casa și conturi la bănci
- 116.789 lei
- Datorii
- 2.233.412 lei
- Capitaluri
- 931.798 lei
- Capital subscris vărsat
- 210 lei
- Număr mediu de salariați
- 20
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor (CAEN Rev.3)
- 0114 · Cultivarea trestiei de zahăr (CAEN Rev.3)
- 0115 · Cultivarea tutunului (CAEN Rev.3)
- 0116 · Cultivarea plantelor pentru fibre textile (CAEN Rev.3)
- 0119 · Cultivarea altor plante din culturi nepermanente (CAEN Rev.3)
- 0121 · Cultivarea strugurilor (CAEN Rev.3)
- 0122 · Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale (CAEN Rev.3)
- 0123 · Cultivarea fructelor citrice (CAEN Rev.3)
- 0124 · Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase (CAEN Rev.3)
- 0125 · Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor (CAEN Rev.3)
- 0126 · Cultivarea fructelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0127 · Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor (CAEN Rev.3)
- 0128 · Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic (CAEN Rev.3)
- 0129 · Cultivarea altor plante permanente (CAEN Rev.3)
- 0130 · Cultivarea plantelor pentru înmulțire (CAEN Rev.3)
- 0161 · Activități auxiliare pentru producția vegetală (CAEN Rev.3)
- 0163 · Activități după recoltare și pregătirea semințelor (CAEN Rev.3)
- 0210 · Silvicultură și alte activități forestiere (CAEN Rev.3)
- 0230 · Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană (CAEN Rev.3)
- 1039 · Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 1101 · Distilarea, rafinarea și mixarea băuturilor alcoolice (CAEN Rev.3)
- 1102 · Fabricarea vinurilor din struguri (CAEN Rev.3)
- 3511 · Producția de energie electrică din resurse neregenerabile (CAEN Rev.3)
- 3512 · Producția de energie electrică din resurse regenerabile (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.3)
- 4612 · Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie (CAEN Rev.3)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4622 · Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.3)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.3)
- 4634 · Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4723 · Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor (CAEN Rev.3)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4776 · Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 4942 · Servicii de mutare (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5520 · Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 7210 · Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN Rev.3)
- 8130 · Activități de întreținere peisagistică (CAEN Rev.3)
- 9130 · Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (6)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2006
- Înmatriculare la registrul comerțului
2002
- Înregistrare în scopuri de TVA