Sari la conținut
Vineri, 4 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 31 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiuneInactivă fiscal

EUROCOV SRL

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Ghimbav, Oraș Ghimbav, înmatriculată la 14 februarie 2006.

Identitate

Denumire legală
EUROCOV SRL
CUI
18380689
Nr. înmatriculare
J08/327/2006
EUID
ROONRC.J08/327/2006
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
14 februarie 2006

Sediu social

Adresă
Str. FĂGĂRAȘULUI, nr. 18, bl. 18, sc. C, ap. 1, Loc. Ghimbav, Oraș Ghimbav, Brașov
Localitate
Loc. Ghimbav, Oraș Ghimbav, Brașov

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu (până la 31 ian)
Inactiv fiscal
da (din 4 mai)
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 14.02.2006
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • CHETROIU GRIGORE — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
146 mii lei02008: 146 mii lei2009: 98 mii lei2010: 55 mii lei2011: 21 mii lei2012: 11 mii lei2013: 1.399 lei2014: 0 lei2016: 0 lei2017: 0 lei2018: 0 lei2019: 0 lei200820102012201420172019
Rezultat net
6 mii lei0-5 mii lei2008: 2 mii lei2009: 6 mii lei2010: 2 mii lei2011: -5 mii lei2012: -4 mii lei2013: -400 lei2014: 0 lei2016: 0 lei2017: 0 lei2018: 0 lei2019: 0 lei200820102012201420172019

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Brașov; ultimul an depus este 2019.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20190 lei0 lei023.736 lei17.644 lei6.092 lei
20180 lei0 lei023.736 lei17.644 lei6.092 lei
20170 lei0 lei23.736 lei17.644 lei6.092 lei
20160 lei0 lei023.736 lei17.644 lei6.092 lei
20140 lei0 lei023.778 lei17.687 lei6.091 lei
20131.399 lei-400 lei023.778 lei17.687 lei6.091 lei
201210.982 lei-3.793 lei121.936 lei15.444 lei6.492 lei
201121.275 lei-5.177 lei123.930 lei13.645 lei10.285 lei
201054.890 lei2.481 lei121.920 lei6.458 lei15.462 lei
200998.023 lei6.213 lei120.708 lei7.727 lei12.981 lei
2008146.285 lei1.641 lei125.316 lei18.548 lei6.768 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2019 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
0 lei
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
0 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
0 lei
Active circulante
23.736 lei
Stocuri
23.688 lei
Creanțe
0 lei
Casa și conturi la bănci
48 lei
Datorii
17.644 lei
Capitaluri
6.092 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

2018 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
0 lei
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
0 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
0 lei
Active circulante
23.736 lei
Stocuri
23.688 lei
Creanțe
0 lei
Casa și conturi la bănci
48 lei
Datorii
17.644 lei
Capitaluri
6.092 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
0

2017 · bilanț lung/scurt

Cifra de afaceri netă
0 lei
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
23.736 lei
Stocuri
23.688 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
48 lei
Datorii
17.644 lei
Capitaluri
6.092 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

  • 0121 · Creșterea animalelor, activitatea fermelor pentru obținerea laptelui (CAEN Rev.1)
  • 0125 · Creșterea altor animale (CAEN Rev.1)
  • 5540 · Baruri (CAEN Rev.1)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  2. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Declarată inactivă fiscal de ANAF
  3. 2017

    • Situații financiare depuse pentru anul 2017
  4. 2016

    • Situații financiare depuse pentru anul 2016
  5. 2014

    • Situații financiare depuse pentru anul 2014
  6. 2013

    • Situații financiare depuse pentru anul 2013
    • Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
  7. 2012

    • Situații financiare depuse pentru anul 2012
  8. 2011

    • Situații financiare depuse pentru anul 2011
  9. 2010

    • Situații financiare depuse pentru anul 2010
  10. 2009

    • Situații financiare depuse pentru anul 2009
  11. 2008

    • Situații financiare depuse pentru anul 2008
  12. 2006

    • Înregistrare în scopuri de TVA

Sunt afișate cele mai recente 14 din 15 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.

Înapoi sus ↑