EUROCONCEPT TRANSLATIONS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 12 martie 2014.
Identitate
- Denumire legală
- EUROCONCEPT TRANSLATIONS SRL
- CUI
- 32913973
- Nr. înmatriculare
- J40/3021/2014
- EUID
- ROONRC.J40/3021/2014
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 martie 2014
Sediu social
- Adresă
- ORNAMENTULUI, nr. 1, bl. D7, sc. 2, ap. 16, PARTER, CAMERA NR. 3, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Contact
- Telefon
- 0727 773 298
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 11 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.03.2014
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ȘERBĂNOIU LONGIN-OVIDIU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -848 lei | — | 3.924 lei | 8.748 lei | -4.824 lei |
| 2024 | — | -348 lei | — | 4.772 lei | 8.748 lei | -3.976 lei |
| 2023 | — | -454 lei | — | 5.620 lei | 9.248 lei | -3.628 lei |
| 2022 | 521 lei | 113 lei | — | 6.075 lei | 9.239 lei | -3.164 lei |
| 2020 | 9.395 lei | 706 lei | — | 12.624 lei | 13.551 lei | -927 lei |
| 2019 | 17.790 lei | 94 lei | — | 14.297 lei | 15.930 lei | -1.633 lei |
| 2018 | — | -5.590 lei | — | 129 lei | 1.857 lei | -1.728 lei |
| 2017 | — | -5.885 lei | 1 | 4.582 lei | 0 lei | 4.582 lei |
| 2016 | 1.064 lei | -5.083 lei | 1 | 17.406 lei | 6.939 lei | 10.467 lei |
| 2015 | 13.057 lei | 4.447 lei | 1 | 17.817 lei | 2.337 lei | 15.480 lei |
| 2014 | 15.708 lei | 10.833 lei | 1 | 11.352 lei | 319 lei | 11.033 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 848 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 848 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 848 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.924 lei
- Stocuri
- 1.256 lei
- Creanțe
- 194 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.897 lei
- Datorii
- 8.748 lei
- Capitaluri
- -4.824 lei
- Capital subscris vărsat
- 270 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 348 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 348 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 348 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.772 lei
- Stocuri
- 1.256 lei
- Creanțe
- 194 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.745 lei
- Datorii
- 8.748 lei
- Capitaluri
- -3.976 lei
- Capital subscris vărsat
- 270 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 454 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 454 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 454 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.620 lei
- Stocuri
- 1.256 lei
- Creanțe
- 194 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.593 lei
- Datorii
- 9.248 lei
- Capitaluri
- -3.628 lei
- Capital subscris vărsat
- 270 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
- Înmatriculare la registrul comerțului