EUROCHEM MENAJ SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Galați, înmatriculată la 31 iulie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- EUROCHEM MENAJ SRL
- CUI
- 38047140
- Nr. înmatriculare
- J17/1401/2017
- EUID
- ROONRC.J17/1401/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 31 iulie 2017
Sediu social
- Adresă
- CETĂȚIANU IOAN, nr. 7, Bariera Traian, Hala 3A1, Municipiul Galați, Galați
- Localitate
- Municipiul Galați, Galați
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 9 mar)
- Inactiv fiscal
- da (din 9 mar)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 31.07.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DIACOV SERGHEI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Galați.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.775 lei | — | 128.242 lei | 680.621 lei | -552.379 lei |
| 2024 | — | -1.325 lei | — | 129.432 lei | 680.035 lei | -550.603 lei |
| 2023 | — | -1.546 lei | — | 155.880 lei | 704.213 lei | -548.333 lei |
| 2022 | — | -7.814 lei | 0 | 157.324 lei | 704.111 lei | -546.787 lei |
| 2021 | 110.853 lei | -218.120 lei | 3 | 165.940 lei | 704.913 lei | -538.973 lei |
| 2020 | 176.358 lei | -205.871 lei | 4 | 284.016 lei | 604.869 lei | -320.853 lei |
| 2019 | 145.823 lei | -96.311 lei | 2 | 289.848 lei | 409.129 lei | -114.982 lei |
| 2018 | 177.726 lei | -13.756 lei | 1 | 17.353 lei | 36.023 lei | -18.670 lei |
| 2017 | 24.889 lei | -5.114 lei | — | 112.220 lei | 117.134 lei | -4.914 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.775 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.775 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.775 lei
- Active imobilizate
- 10.970 lei
- Active circulante
- 117.272 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 105.952 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.320 lei
- Datorii
- 680.621 lei
- Capitaluri
- -552.379 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.325 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.325 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.325 lei
- Active imobilizate
- 10.970 lei
- Active circulante
- 118.462 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 105.952 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.510 lei
- Datorii
- 680.035 lei
- Capitaluri
- -550.603 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.546 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.546 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.546 lei
- Active imobilizate
- 10.970 lei
- Active circulante
- 144.910 lei
- Stocuri
- 945 lei
- Creanțe
- 129.915 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.050 lei
- Datorii
- 704.213 lei
- Capitaluri
- -548.333 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 8.000 lei
- Cheltuieli totale
- 15.574 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.574 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.814 lei
- Active imobilizate
- 10.970 lei
- Active circulante
- 146.354 lei
- Stocuri
- 945 lei
- Creanțe
- 129.987 lei
- Casa și conturi la bănci
- 15.422 lei
- Datorii
- 704.111 lei
- Capitaluri
- -546.787 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 110.853 lei
- Venituri totale
- 110.873 lei
- Cheltuieli totale
- 327.885 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 217.012 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 218.120 lei
- Active imobilizate
- 20.239 lei
- Active circulante
- 145.701 lei
- Stocuri
- 945 lei
- Creanțe
- 140.151 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.605 lei
- Datorii
- 704.913 lei
- Capitaluri
- -538.973 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 176.358 lei
- Venituri totale
- 177.593 lei
- Cheltuieli totale
- 381.816 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 204.223 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 205.871 lei
- Active imobilizate
- 20.239 lei
- Active circulante
- 263.777 lei
- Stocuri
- 135.220 lei
- Creanțe
- 122.594 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.963 lei
- Datorii
- 604.869 lei
- Capitaluri
- -320.853 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 145.823 lei
- Venituri totale
- 145.823 lei
- Cheltuieli totale
- 240.676 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 94.853 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 96.311 lei
- Active imobilizate
- 12.064 lei
- Active circulante
- 277.784 lei
- Stocuri
- 128.327 lei
- Creanțe
- 140.134 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.323 lei
- Datorii
- 409.129 lei
- Capitaluri
- -114.982 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 177.726 lei
- Venituri totale
- 177.770 lei
- Cheltuieli totale
- 189.748 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.978 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.756 lei
- Active imobilizate
- 9.392 lei
- Active circulante
- 7.961 lei
- Stocuri
- 2.186 lei
- Creanțe
- 4.598 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.177 lei
- Datorii
- 36.023 lei
- Capitaluri
- -18.670 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 24.889 lei
- Venituri totale
- 25.282 lei
- Cheltuieli totale
- 29.638 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.356 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.114 lei
- Active imobilizate
- 7.550 lei
- Active circulante
- 104.670 lei
- Stocuri
- 80.720 lei
- Creanțe
- 11.567 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.383 lei
- Datorii
- 117.134 lei
- Capitaluri
- -4.914 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4637 · Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- sediu expirat (8 iul → prezent)
- funcțiune (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului