EURO-MAR SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 17 septembrie 1991.
Identitate
- Denumire legală
- EURO-MAR SRL
- CUI
- 2419235
- Nr. înmatriculare
- J13/3476/1991
- EUID
- ROONRC.J13/3476/1991
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 septembrie 1991
Sediu social
- Adresă
- Str. STEFAN CEL MARE, nr. 20-22, bl. M6, ap. 10, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 8700
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 09.11.1992
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BUSTIUC CĂTĂLIN — administrator
- BUŞTIUC MIHAI-AUREL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 7 din 11 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5010, județul Constanța, peste 45% dintre firmele clasei. Locul 20.213 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 27%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56.723 lei | -40.338 lei | 1 | 118.005 lei | 58.504 lei | 59.501 lei |
| 2024 | 77.342 lei | -23.714 lei | 1 | 128.640 lei | 28.801 lei | 99.839 lei |
| 2023 | 38.718 lei | -278 lei | 1 | 213.476 lei | 89.922 lei | 123.554 lei |
| 2022 | 118.515 lei | 70.184 lei | 1 | 137.502 lei | 12.171 lei | 125.331 lei |
| 2021 | 76.479 lei | 36.108 lei | 1 | 150.437 lei | 95.289 lei | 55.148 lei |
| 2020 | 34.010 lei | 11.766 lei | 1 | 109.281 lei | 90.241 lei | 19.040 lei |
| 2019 | 37.110 lei | 19.991 lei | 1 | 93.510 lei | 86.237 lei | 7.273 lei |
| 2018 | 33.785 lei | 14.553 lei | 1 | 24.367 lei | 37.085 lei | -12.718 lei |
| 2017 | 18.865 lei | 4.270 lei | 2 | 6.004 lei | 33.275 lei | -27.271 lei |
| 2015 | 22.885 lei | 4.463 lei | — | 6.004 lei | 36.450 lei | -30.446 lei |
| 2014 | 17.570 lei | 1.239 lei | 2 | 10.784 lei | 45.693 lei | -34.909 lei |
| 2013 | 0 lei | -2.425 lei | — | 6.095 lei | 42.243 lei | -36.148 lei |
| 2012 | 0 lei | -7.415 lei | — | 6.321 lei | 40.043 lei | -33.722 lei |
| 2011 | 0 lei | -5.436 lei | — | 10.736 lei | 37.043 lei | -26.307 lei |
| 2010 | 1.700 lei | -18.815 lei | — | 11.773 lei | 32.643 lei | -20.870 lei |
| 2009 | 2.355 lei | -1.615 lei | — | 1.288 lei | 3.343 lei | -2.055 lei |
| 2008 | 4.610 lei | -130 lei | — | 1.803 lei | 2.243 lei | -440 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.723 lei
- Venituri totale
- 56.723 lei
- Cheltuieli totale
- 97.061 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40.338 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 40.338 lei
- Active imobilizate
- 63.113 lei
- Active circulante
- 54.892 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 41.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.892 lei
- Datorii
- 58.504 lei
- Capitaluri
- 59.501 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 77.342 lei
- Venituri totale
- 125.552 lei
- Cheltuieli totale
- 149.266 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 23.714 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 23.714 lei
- Active imobilizate
- 66.619 lei
- Active circulante
- 62.021 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 41.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.021 lei
- Datorii
- 28.801 lei
- Capitaluri
- 99.839 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 38.718 lei
- Venituri totale
- 38.718 lei
- Cheltuieli totale
- 38.996 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 278 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 278 lei
- Active imobilizate
- 103.553 lei
- Active circulante
- 109.923 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 72.164 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.759 lei
- Datorii
- 89.922 lei
- Capitaluri
- 123.554 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 118.515 lei
- Venituri totale
- 118.515 lei
- Cheltuieli totale
- 45.932 lei
- Profit brut
- 72.583 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 70.184 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 33.428 lei
- Active circulante
- 104.074 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 104.074 lei
- Datorii
- 12.171 lei
- Capitaluri
- 125.331 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 76.479 lei
- Venituri totale
- 76.479 lei
- Cheltuieli totale
- 38.771 lei
- Profit brut
- 37.708 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 36.108 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 39.506 lei
- Active circulante
- 110.931 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 110.931 lei
- Datorii
- 95.289 lei
- Capitaluri
- 55.148 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 34.010 lei
- Venituri totale
- 34.010 lei
- Cheltuieli totale
- 21.309 lei
- Profit brut
- 12.701 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.766 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45.584 lei
- Active circulante
- 63.697 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 63.697 lei
- Datorii
- 90.241 lei
- Capitaluri
- 19.040 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.110 lei
- Venituri totale
- 37.110 lei
- Cheltuieli totale
- 16.347 lei
- Profit brut
- 20.763 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.991 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 51.661 lei
- Active circulante
- 41.849 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 41.849 lei
- Datorii
- 86.237 lei
- Capitaluri
- 7.273 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 33.785 lei
- Venituri totale
- 33.785 lei
- Cheltuieli totale
- 18.218 lei
- Profit brut
- 15.567 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.553 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.002 lei
- Active circulante
- 18.365 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 18.365 lei
- Datorii
- 37.085 lei
- Capitaluri
- -12.718 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 18.865 lei
- Venituri totale
- 18.865 lei
- Cheltuieli totale
- 14.029 lei
- Profit brut
- 4.836 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.270 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.002 lei
- Active circulante
- 2 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2 lei
- Datorii
- 33.275 lei
- Capitaluri
- -27.271 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 22.885 lei
- Venituri totale
- 22.885 lei
- Cheltuieli totale
- 17.735 lei
- Profit brut
- 5.150 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.463 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.002 lei
- Active circulante
- 2 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2 lei
- Datorii
- 36.450 lei
- Capitaluri
- -30.446 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 17.570 lei
- Venituri totale
- 17.570 lei
- Cheltuieli totale
- 15.804 lei
- Profit brut
- 1.766 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.239 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.002 lei
- Active circulante
- 4.782 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.782 lei
- Datorii
- 45.693 lei
- Capitaluri
- -34.909 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.425 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.425 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.425 lei
- Active imobilizate
- 6.002 lei
- Active circulante
- 93 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 84 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9 lei
- Datorii
- 42.243 lei
- Capitaluri
- -36.148 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 7.415 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.415 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.415 lei
- Active imobilizate
- 6.002 lei
- Active circulante
- 319 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 84 lei
- Casa și conturi la bănci
- 235 lei
- Datorii
- 40.043 lei
- Capitaluri
- -33.722 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 0 lei
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.436 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.436 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.436 lei
- Active imobilizate
- 10.192 lei
- Active circulante
- 544 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 460 lei
- Casa și conturi la bănci
- 84 lei
- Datorii
- 37.043 lei
- Capitaluri
- -26.307 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 1.700 lei
- Venituri totale
- 1.700 lei
- Cheltuieli totale
- 18.865 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 17.165 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 18.815 lei
- Active imobilizate
- 10.192 lei
- Active circulante
- 1.581 lei
- Stocuri
- 1.086 lei
- Creanțe
- 460 lei
- Casa și conturi la bănci
- 35 lei
- Datorii
- 32.643 lei
- Capitaluri
- -20.870 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 2.355 lei
- Venituri totale
- 2.355 lei
- Cheltuieli totale
- 2.503 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 148 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 1.615 lei
- Active imobilizate
- 798 lei
- Active circulante
- 490 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 460 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30 lei
- Datorii
- 3.343 lei
- Capitaluri
- -2.055 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.610 lei
- Venituri totale
- 4.610 lei
- Cheltuieli totale
- 4.740 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 130 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 130 lei
- Active imobilizate
- 865 lei
- Active circulante
- 938 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 460 lei
- Casa și conturi la bănci
- 478 lei
- Datorii
- 2.243 lei
- Capitaluri
- -440 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5010 · Transporturi maritime și costiere de pasageri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5222 · Activități de servicii anexe transportului pe apă (CAEN Rev.2)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.2)
- 8211 · Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
Înregistrări mai vechi (4)
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1991
- Înmatriculare la registrul comerțului