EURO INTERMED EXPRESS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Geamăna, Comuna Bradu, înmatriculată la 20 decembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- EURO INTERMED EXPRESS S.R.L.
- CUI
- 45380562
- Nr. înmatriculare
- J3/2938/2021
- EUID
- ROONRC.J3/2938/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 decembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- STEJARULUI, nr. 11, Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeș
- Localitate
- Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeș
- Cod poștal
- 117141
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.12.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ANGHEL ANDREI-ALEXANDRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 35 din 37 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5229, județul Argeș, peste 8% dintre firmele clasei. Locul 19.544 din 20.151 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 563 lei | 855 lei | — | 18.211 lei | 10.954 lei | 7.257 lei |
| 2024 | — | -586 lei | — | 18.805 lei | 12.403 lei | 6.402 lei |
| 2023 | 15.430 lei | 563 lei | — | 19.612 lei | 12.624 lei | 6.988 lei |
| 2022 | 60.424 lei | 6.225 lei | — | 19.811 lei | 13.386 lei | 6.425 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | 1.000 lei | 1.000 lei | 0 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 563 lei
- Venituri totale
- 2.063 lei
- Cheltuieli totale
- 1.157 lei
- Profit brut
- 906 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 855 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.211 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 18.211 lei
- Datorii
- 10.954 lei
- Capitaluri
- 7.257 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 240 lei
- Cheltuieli totale
- 826 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 586 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 586 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 18.805 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 18.805 lei
- Datorii
- 12.403 lei
- Capitaluri
- 6.402 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.430 lei
- Venituri totale
- 15.430 lei
- Cheltuieli totale
- 14.759 lei
- Profit brut
- 671 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 563 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.612 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.612 lei
- Datorii
- 12.624 lei
- Capitaluri
- 6.988 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.424 lei
- Venituri totale
- 60.424 lei
- Cheltuieli totale
- 52.386 lei
- Profit brut
- 8.038 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.225 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 597 lei
- Active circulante
- 19.214 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 19.214 lei
- Datorii
- 13.386 lei
- Capitaluri
- 6.425 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 306 lei
- Active circulante
- 694 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 694 lei
- Datorii
- 1.000 lei
- Capitaluri
- 0 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului