EURO EKOGIPS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Ștefăneștii de Sus, Comuna Ștefăneștii de Jos, înmatriculată la 12 iunie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- EURO EKOGIPS S.R.L.
- CUI
- 25562136
- Nr. înmatriculare
- J23/2682/2018
- EUID
- ROONRC.J23/2682/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 iunie 2018
Sediu social
- Adresă
- VIOLETELOR, nr. 56, camera 2, Sat Ștefăneștii de Sus, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
- Localitate
- Sat Ștefăneștii de Sus, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
- Cod poștal
- 77177
Contact
- Telefon
- 0735 549 454
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 15 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 29 apr)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 11.06.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- KARAKAS KAGAN — administrator
- KARAKAŞ MEHMET — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Ilfov; ultimul an depus este 2020.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | -629 lei | — | 855.412 lei | 2.085.440 lei | -1.230.028 lei |
| 2019 | 108.842 lei | -223.745 lei | 3 | 921.151 lei | 2.150.549 lei | -1.229.398 lei |
| 2018 | 883.069 lei | 251.048 lei | 3 | 1.254.512 lei | 2.260.166 lei | -1.005.654 lei |
| 2017 | 494.917 lei | -553.283 lei | 3 | 709.545 lei | 1.966.247 lei | -1.256.702 lei |
| 2016 | 303.272 lei | -68.570 lei | 2 | 610.784 lei | 1.314.202 lei | -703.418 lei |
| 2015 | 200.911 lei | -75.524 lei | 2 | 440.001 lei | 1.074.850 lei | -634.849 lei |
| 2014 | 92.483 lei | -73.275 lei | 3 | 483.387 lei | 1.042.711 lei | -559.324 lei |
| 2013 | 76.253 lei | -690.079 lei | 2 | 727.948 lei | 1.213.998 lei | -486.050 lei |
| 2012 | 7.195.375 lei | 126.674 lei | 1 | 1.026.028 lei | 895.273 lei | 130.755 lei |
| 2011 | 6.909.497 lei | 350.150 lei | 2 | 1.641.297 lei | 1.637.215 lei | 4.082 lei |
| 2010 | 955.761 lei | -241.979 lei | 2 | 773.296 lei | 1.119.364 lei | -346.068 lei |
| 2009 | 157.970 lei | -69.438 lei | 1 | 681.898 lei | 751.136 lei | -69.238 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 629 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 629 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 629 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 855.412 lei
- Stocuri
- 183.801 lei
- Creanțe
- 488.485 lei
- Casa și conturi la bănci
- 183.126 lei
- Datorii
- 2.085.440 lei
- Capitaluri
- -1.230.028 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.842 lei
- Venituri totale
- 110.523 lei
- Cheltuieli totale
- 333.162 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 222.639 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 223.745 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 921.151 lei
- Stocuri
- 183.801 lei
- Creanțe
- 514.875 lei
- Casa și conturi la bănci
- 222.475 lei
- Datorii
- 2.150.549 lei
- Capitaluri
- -1.229.398 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 883.069 lei
- Venituri totale
- 884.394 lei
- Cheltuieli totale
- 624.501 lei
- Profit brut
- 259.893 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 251.048 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 721 lei
- Active circulante
- 1.253.791 lei
- Stocuri
- 291.151 lei
- Creanțe
- 712.394 lei
- Casa și conturi la bănci
- 250.246 lei
- Datorii
- 2.260.166 lei
- Capitaluri
- -1.005.654 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 12 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.2)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- certificat de înmatriculare preschimbat (cel puțin din 31 iulie 2018 → 7 iulie 2024)
- sediu expirat (1 august 2020 → 8 decembrie 2020)
- funcțiune (8 iulie 2026 → prezent)
- sediu expirat (8 iulie 2026 → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: funcțiune
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2022
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Sunt afișate cele mai recente 14 din 19 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.