EUPHORIC MUSIC S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 1 martie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- EUPHORIC MUSIC S.R.L.
- CUI
- 49687811
- Nr. înmatriculare
- J2024004443401
- EUID
- ROONRC.J2024004443401
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 1 martie 2024
Sediu social
- Adresă
- JILAVEI, nr. 89E, et. 1, ap. 6, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 01.03.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- SALMAN LEILA-FLORENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 115 din 247 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9020, municipiul București, peste 54% dintre firmele clasei. Locul 82.632 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 46%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 153.930 lei | 57.713 lei | — | 80.661 lei | 21.055 lei | 57.953 lei |
| 2024 | 105.711 lei | 23.047 lei | — | 32.149 lei | 6.304 lei | 23.247 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 153.930 lei
- Venituri totale
- 154.875 lei
- Cheltuieli totale
- 84.709 lei
- Profit brut
- 70.166 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 57.713 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 12.099 lei
- Active circulante
- 68.562 lei
- Stocuri
- 5.671 lei
- Creanțe
- 41.311 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.580 lei
- Datorii
- 21.055 lei
- Capitaluri
- 57.953 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 105.711 lei
- Venituri totale
- 114.972 lei
- Cheltuieli totale
- 84.339 lei
- Profit brut
- 30.633 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.047 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.915 lei
- Active circulante
- 24.234 lei
- Stocuri
- 3.893 lei
- Creanțe
- 19.217 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.124 lei
- Datorii
- 6.304 lei
- Capitaluri
- 23.247 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9004 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului