EU-WOOD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Suceava, înmatriculată la 15 ianuarie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- EU-WOOD S.R.L.
- CUI
- 49404605
- Nr. înmatriculare
- J2024000086332
- EUID
- ROONRC.J2024000086332
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 15 ianuarie 2024
Sediu social
- Adresă
- Universității, nr. 2K, camera 1, Municipiul Suceava, Suceava
- Localitate
- Municipiul Suceava, Suceava
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 10 feb)
- Inactiv fiscal
- nu (reactivat la 29 mai)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 15.01.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ROSER MARTIN BENJAMIN PAUL — administrator
- ZAHARIA ANTONIE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 2 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2399, județul Suceava. Locul 13.720 din 16.743 în tot județul, și locul 7.044 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 533%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.552 lei | -85 lei | 1 | 9.461 lei | 10.554 lei | -1.093 lei |
| 2024 | 6.719 lei | -1.208 lei | — | 1.587 lei | 2.595 lei | -1.008 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.552 lei
- Venituri totale
- 42.570 lei
- Cheltuieli totale
- 42.655 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 85 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 85 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.461 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 100 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.361 lei
- Datorii
- 10.554 lei
- Capitaluri
- -1.093 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 6.719 lei
- Venituri totale
- 6.719 lei
- Cheltuieli totale
- 7.927 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.208 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.208 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.587 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 950 lei
- Casa și conturi la bănci
- 637 lei
- Datorii
- 2.595 lei
- Capitaluri
- -1.008 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1611 · Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN Rev.3)
- 1621 · Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn (CAEN Rev.3)
- 1622 · Fabricarea parchetului asamblat în panouri (CAEN Rev.3)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn (CAEN Rev.3)
- 1628 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.3)
- 2399 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.3)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.3)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4341 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Reactivată fiscal de ANAF
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului