ET INNOVATIVE SOLUTIONS SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 30 noiembrie 2006.
Firma nu este în funcțiune: radiată. Firma a fost radiată din registrul comerțului și nu mai există ca persoană juridică. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- ET INNOVATIVE SOLUTIONS SRL
- CUI
- 19275975
- Nr. înmatriculare
- J13/3628/2006
- EUID
- ROONRC.J13/3628/2006
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 30 noiembrie 2006
Sediu social
- Adresă
- B-dul 1 MAI, nr. 37, bl. S5A, sc. A, et. 3, ap. 8, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- radiată (cod 1084, din 8 iul)
- Stare fiscală (ANAF)
- Nu a fost încă interogată.
Reprezentanți
- MAMUT MELAT — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 14.000 lei | -70.984 lei | 1 | 16.749 lei | 320.621 lei | -303.872 lei |
| 2018 | 114.330 lei | -41.708 lei | 1 | 58.994 lei | 291.883 lei | -232.889 lei |
| 2017 | 67.053 lei | -62.616 lei | 1 | 92.345 lei | 283.526 lei | -191.181 lei |
| 2016 | -19.987 lei | -227.180 lei | 3 | 153.125 lei | 281.725 lei | -128.566 lei |
| 2015 | 394.462 lei | 5.971 lei | 5 | 446.454 lei | 344.859 lei | 101.595 lei |
| 2014 | 278.712 lei | 61.855 lei | 4 | 387.547 lei | 291.924 lei | 95.623 lei |
| 2013 | 98.392 lei | -2.525 lei | 3 | 232.868 lei | 199.100 lei | 33.768 lei |
| 2012 | 115.797 lei | 32.718 lei | 2 | 93.221 lei | 56.928 lei | 36.293 lei |
| 2011 | 84.872 lei | 30.733 lei | 1 | 56.987 lei | 53.413 lei | 3.574 lei |
| 2010 | 26.106 lei | -8.934 lei | 1 | 25.146 lei | 52.305 lei | -27.159 lei |
| 2009 | 46.724 lei | -52.028 lei | 3 | 29.489 lei | 47.713 lei | -18.224 lei |
| 2008 | 140.042 lei | 7.595 lei | 5 | 92.240 lei | 58.436 lei | 33.804 lei |
Toți indicatorii
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.000 lei
- Venituri totale
- 14.278 lei
- Cheltuieli totale
- 85.120 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 70.842 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 70.984 lei
- Active imobilizate
- 167 lei
- Active circulante
- 16.582 lei
- Stocuri
- 1.591 lei
- Creanțe
- 2.223 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.768 lei
- Datorii
- 320.621 lei
- Capitaluri
- -303.872 lei
- Capital subscris vărsat
- 26.169 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 114.330 lei
- Venituri totale
- 114.513 lei
- Cheltuieli totale
- 155.077 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 40.564 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 41.708 lei
- Active imobilizate
- 293 lei
- Active circulante
- 58.701 lei
- Stocuri
- 1.591 lei
- Creanțe
- 43 lei
- Casa și conturi la bănci
- 57.067 lei
- Datorii
- 291.883 lei
- Capitaluri
- -232.889 lei
- Capital subscris vărsat
- 26.169 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 67.053 lei
- Venituri totale
- 67.587 lei
- Cheltuieli totale
- 129.530 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 61.943 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 62.616 lei
- Active imobilizate
- 45 lei
- Active circulante
- 92.300 lei
- Stocuri
- 1.591 lei
- Creanțe
- 2.991 lei
- Casa și conturi la bănci
- 87.718 lei
- Datorii
- 283.526 lei
- Capitaluri
- -191.181 lei
- Capital subscris vărsat
- 26.169 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- -19.987 lei
- Venituri totale
- 93.165 lei
- Cheltuieli totale
- 320.345 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 227.180 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 227.180 lei
- Active imobilizate
- 19.825 lei
- Active circulante
- 133.300 lei
- Stocuri
- 1.591 lei
- Creanțe
- 1.540 lei
- Casa și conturi la bănci
- 130.169 lei
- Datorii
- 281.725 lei
- Capitaluri
- -128.566 lei
- Capital subscris vărsat
- 26.169 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2015 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 394.462 lei
- Venituri totale
- 473.906 lei
- Cheltuieli totale
- 465.009 lei
- Profit brut
- 8.897 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 5.971 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.206 lei
- Active circulante
- 437.248 lei
- Stocuri
- 1.591 lei
- Creanțe
- 194.904 lei
- Casa și conturi la bănci
- 240.753 lei
- Datorii
- 344.859 lei
- Capitaluri
- 101.595 lei
- Capital subscris vărsat
- 26.169 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 278.712 lei
- Venituri totale
- 436.856 lei
- Cheltuieli totale
- 362.548 lei
- Profit brut
- 74.308 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 61.855 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 13.075 lei
- Active circulante
- 374.472 lei
- Stocuri
- 1.629 lei
- Creanțe
- 82.674 lei
- Casa și conturi la bănci
- 290.169 lei
- Datorii
- 291.924 lei
- Capitaluri
- 95.623 lei
- Capital subscris vărsat
- 26.169 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 98.392 lei
- Venituri totale
- 156.675 lei
- Cheltuieli totale
- 152.747 lei
- Profit brut
- 3.928 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.525 lei
- Active imobilizate
- 17.099 lei
- Active circulante
- 215.769 lei
- Stocuri
- 6.697 lei
- Creanțe
- 83.561 lei
- Casa și conturi la bănci
- 125.511 lei
- Datorii
- 199.100 lei
- Capitaluri
- 33.768 lei
- Capital subscris vărsat
- 26.169 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 115.797 lei
- Venituri totale
- 134.904 lei
- Cheltuieli totale
- 95.319 lei
- Profit brut
- 39.585 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.718 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 93.221 lei
- Stocuri
- 5.338 lei
- Creanțe
- 41.644 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.239 lei
- Datorii
- 56.928 lei
- Capitaluri
- 36.293 lei
- Capital subscris vărsat
- 26.169 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 84.872 lei
- Venituri totale
- 85.847 lei
- Cheltuieli totale
- 55.114 lei
- Profit brut
- 30.733 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.733 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 56.987 lei
- Stocuri
- 4.516 lei
- Creanțe
- 26.409 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.062 lei
- Datorii
- 53.413 lei
- Capitaluri
- 3.574 lei
- Capital subscris vărsat
- 26.169 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 26.106 lei
- Venituri totale
- 26.122 lei
- Cheltuieli totale
- 31.831 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 5.709 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 8.934 lei
- Active imobilizate
- 1.455 lei
- Active circulante
- 23.691 lei
- Stocuri
- 993 lei
- Creanțe
- 22.014 lei
- Casa și conturi la bănci
- 684 lei
- Datorii
- 52.305 lei
- Capitaluri
- -27.159 lei
- Capital subscris vărsat
- 26.169 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 46.724 lei
- Venituri totale
- 54.281 lei
- Cheltuieli totale
- 103.442 lei
- Profit brut
- —
- Pierdere brută
- 49.161 lei
- Profit net
- —
- Pierdere netă
- 52.028 lei
- Active imobilizate
- 2.627 lei
- Active circulante
- 26.862 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 16.986 lei
- Casa și conturi la bănci
- 9.876 lei
- Datorii
- 47.713 lei
- Capitaluri
- -18.224 lei
- Capital subscris vărsat
- 26.169 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 140.042 lei
- Venituri totale
- 147.348 lei
- Cheltuieli totale
- 138.227 lei
- Profit brut
- 9.121 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 7.595 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 1.083 lei
- Active circulante
- 91.157 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 22.408 lei
- Casa și conturi la bănci
- 68.749 lei
- Datorii
- 58.436 lei
- Capitaluri
- 33.804 lei
- Capital subscris vărsat
- 26.169 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
Activități autorizate (CAEN)
- 1396 · Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile (CAEN Rev.2)
- 2611 · Fabricarea subansamblurilor electronice (module) (CAEN Rev.2)
- 2612 · Fabricarea altor componente electronice (CAEN Rev.2)
- 2620 · Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev.2)
- 2630 · Fabricarea echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.2)
- 2640 · Fabricarea produselor electronice de larg consum (CAEN Rev.2)
- 2651 · Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație (CAEN Rev.2)
- 2660 · Fabricarea de echipamente pentru radiologie, electrodiagnostic și electroterapie (CAEN Rev.2)
- 2711 · Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice (CAEN Rev.2)
- 2790 · Fabricarea altor echipamente electrice (CAEN Rev.2)
- 2823 · Fabricarea mașinilor și echipamentelor de birou (exclusiv fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice) (CAEN Rev.2)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.2)
- 4651 · Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
- 4652 · Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 7211 · Cercetare- dezvoltare în biotehnologie (CAEN Rev.2)
- 7219 · Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9511 · Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN Rev.2)
- 9512 · Repararea echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.2)
- 7310 · Cercetare-dezvoltare în științe fizice și naturale (CAEN Rev.1)
- 7414 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.1)
- 7420 · Activități de arhitectură, inginerie și servicii de consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.1)
- 7487 · Alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (CAEN Rev.1)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2006
- Înmatriculare la registrul comerțului