ESTETIQUE AUTO WASH S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târnăveni, înmatriculată la 24 mai 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ESTETIQUE AUTO WASH S.R.L.
- CUI
- 41172585
- Nr. înmatriculare
- J26/1180/2019
- EUID
- ROONRC.J26/1180/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 mai 2019
Sediu social
- Adresă
- BRADULUI, nr. 46, Municipiul Târnăveni, Mureș
- Localitate
- Municipiul Târnăveni, Mureș
- Cod poștal
- 545600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.05.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- HANG MIRCEA-ALEX — administrator
- MOLDOVAN CĂLIN-GHEORGHE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 57 din 85 după cifra de afaceri în clasa CAEN 9531, județul Mureș, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 10.878 din 16.820 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 10%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123.597 lei | 7.910 lei | — | 53.103 lei | 1.018 lei | 52.085 lei |
| 2024 | 137.266 lei | 4.212 lei | — | 59.438 lei | 15.262 lei | 44.176 lei |
| 2023 | 157.192 lei | 8.912 lei | — | 51.790 lei | 6.373 lei | 45.417 lei |
| 2022 | 144.576 lei | 23.516 lei | — | 39.520 lei | 3.015 lei | 36.505 lei |
| 2021 | 158.373 lei | 49.753 lei | — | 13.850 lei | 0 lei | 13.850 lei |
| 2020 | 77.900 lei | -36.103 lei | — | 160.307 lei | 74.658 lei | -35.903 lei |
| 2019 | — | 0 lei | — | 332 lei | 132 lei | 200 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 123.597 lei
- Venituri totale
- 123.597 lei
- Cheltuieli totale
- 114.234 lei
- Profit brut
- 9.363 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.910 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.262 lei
- Active circulante
- 37.841 lei
- Stocuri
- 200 lei
- Creanțe
- 13.623 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.018 lei
- Datorii
- 1.018 lei
- Capitaluri
- 52.085 lei
- Capital subscris vărsat
- —
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 137.266 lei
- Venituri totale
- 137.266 lei
- Cheltuieli totale
- 133.054 lei
- Profit brut
- 4.212 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.212 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 15.262 lei
- Active circulante
- 44.176 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 31.229 lei
- Casa și conturi la bănci
- 12.947 lei
- Datorii
- 15.262 lei
- Capitaluri
- 44.176 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 157.192 lei
- Venituri totale
- 157.192 lei
- Cheltuieli totale
- 146.708 lei
- Profit brut
- 10.484 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.912 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 51.790 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 51.790 lei
- Datorii
- 6.373 lei
- Capitaluri
- 45.417 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului