EST LIFE SPECTRUM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Tulcea, înmatriculată la 23 noiembrie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- EST LIFE SPECTRUM S.R.L.
- CUI
- 49173446
- Nr. înmatriculare
- J2023000506361
- EUID
- ROONRC.J2023000506361
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 noiembrie 2023
Sediu social
- Adresă
- CRISTINA, nr. 9, bl. MAPN, sc. C, et. 1, ap. 3, camera 1, Municipiul Tulcea, Tulcea
- Localitate
- Municipiul Tulcea, Tulcea
- Cod poștal
- 820200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.11.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- STRACHINĂ LIVIA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 1 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8696, județul Tulcea. Locul 4.840 din 5.346 în tot județul, și locul 4.222 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 383%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.560 lei | -8.201 lei | 0 | 25.696 lei | 38.392 lei | -12.458 lei |
| 2024 | 2.810 lei | -3.289 lei | 0 | 28.714 lei | 32.972 lei | -4.258 lei |
| 2023 | — | -1.169 lei | 0 | 30.325 lei | 31.578 lei | -969 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 13.560 lei
- Venituri totale
- 13.560 lei
- Cheltuieli totale
- 21.761 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 8.201 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 8.201 lei
- Active imobilizate
- 22.626 lei
- Active circulante
- 3.070 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.260 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.810 lei
- Datorii
- 38.392 lei
- Capitaluri
- -12.458 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.810 lei
- Venituri totale
- 2.810 lei
- Cheltuieli totale
- 6.099 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.289 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.289 lei
- Active imobilizate
- 26.397 lei
- Active circulante
- 2.317 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 2.317 lei
- Datorii
- 32.972 lei
- Capitaluri
- -4.258 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.169 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.169 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.169 lei
- Active imobilizate
- 30.168 lei
- Active circulante
- 157 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 157 lei
- Datorii
- 31.578 lei
- Capitaluri
- -969 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4773 · Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 8210 · Activități de secretariat și servicii suport (CAEN Rev.3)
- 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 8696 · Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă (CAEN Rev.3)
- 8699 · Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9699 · Alte servicii personale n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului