Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

ESMA NUR CONF S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Loc. Buhuși, Oraș Buhuși, înmatriculată la 10 iulie 2023.

Identitate

Denumire legală
ESMA NUR CONF S.R.L.
CUI
48460844
Nr. înmatriculare
J2023001074047
EUID
ROONRC.J2023001074047
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
10 iulie 2023

Sediu social

Adresă
REPUBLICII, nr. 1, et. 2, Complex de deservire nr. 2, Loc. Buhuși, Oraș Buhuși, Bacău
Localitate
Loc. Buhuși, Oraș Buhuși, Bacău
Cod poștal
605100

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
  • sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 sept)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
da
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 10.07.2023
Sursa ANAF
actualizat 29 aug

Reprezentanți

  • YERDAK CEYHUN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
873 mii lei02023: 190 mii lei2024: 870 mii lei2025: 873 mii lei202320242025
Rezultat net
71 mii lei02023: 71 mii lei2024: 58 mii lei2025: 58 mii lei202320242025

Poziție în sector

Locul 10 din 29 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1392, județul Bacău, peste 69% dintre firmele clasei. Locul 3.063 din 14.204 în tot județul, și locul 1.777 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 0%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025873.147 lei57.582 lei5705.972 lei526.941 lei186.970 lei
2024869.890 lei58.216 lei4443.620 lei314.232 lei129.388 lei
2023190.054 lei70.673 lei1162.997 lei110.324 lei71.173 lei
Toți indicatorii

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
873.147 lei
Venituri totale
888.788 lei
Cheltuieli totale
818.780 lei
Profit brut
70.008 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
57.582 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
4.000 lei
Active circulante
701.972 lei
Stocuri
539.335 lei
Creanțe
161.966 lei
Casa și conturi la bănci
671 lei
Datorii
526.941 lei
Capitaluri
186.970 lei
Capital subscris vărsat
500 lei
Număr mediu de salariați
5

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
869.890 lei
Venituri totale
881.341 lei
Cheltuieli totale
800.242 lei
Profit brut
81.099 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
58.216 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
443.620 lei
Stocuri
269.998 lei
Creanțe
91.618 lei
Casa și conturi la bănci
82.004 lei
Datorii
314.232 lei
Capitaluri
129.388 lei
Capital subscris vărsat
500 lei
Număr mediu de salariați
4

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
190.054 lei
Venituri totale
190.054 lei
Cheltuieli totale
117.473 lei
Profit brut
72.581 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
70.673 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
Active circulante
162.997 lei
Stocuri
74.554 lei
Creanțe
86.416 lei
Casa și conturi la bănci
2.027 lei
Datorii
110.324 lei
Capitaluri
71.173 lei
Capital subscris vărsat
500 lei
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Stare
  • funcțiune (8 iul → prezent)
  • sediu expirat (8 iul → prezent)

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2026

    • Stare la registrul comerțului: sediu expirat
  2. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  3. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  4. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
    • Înregistrare în scopuri de TVA
    • Înmatriculare la registrul comerțului