Sari la conținut
Sâmbătă, 5 septembrie 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 32 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

ESL EUROMOBEL S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Dej, înmatriculată la 11 iunie 2018.

Identitate

Denumire legală
ESL EUROMOBEL S.R.L.
CUI
39469470
Nr. înmatriculare
J2018002491124
EUID
ROONRC.J2018002491124
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
11 iunie 2018

Sediu social

Adresă
BISTRIȚEI, nr. 14D, Municipiul Dej, Cluj
Localitate
Municipiul Dej, Cluj
Cod poștal
405200

Contact

Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 24 aprilie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
nu
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 11.06.2018
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • CÎMPAN ALEXANDRA ALINA — administrator
  • CÎMPAN LIVIU CĂLIN — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
295 mii lei02018: 9 mii lei2019: 45 mii lei2020: 33 mii lei2021: 157 mii lei2022: 295 mii lei2023: 285 mii lei2024: 282 mii lei2025: 257 mii lei20182019202020212022202320242025
Rezultat net
109 mii lei0-11 mii lei2018: -11 mii lei2019: 13 mii lei2020: -598 lei2021: 68 mii lei2022: 109 mii lei2023: 65 mii lei2024: 30 mii lei2025: 40 mii lei20182019202020212022202320242025

Poziție în sector

Locul 16 din 67 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4779, județul Cluj, peste 78% dintre firmele clasei. Locul 19.143 din 42.438 în tot județul, și locul 8.414 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 9%.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025256.973 lei40.373 lei2154.545 lei73.261 lei81.284 lei
2024281.583 lei29.701 lei3108.867 lei67.342 lei41.525 lei
2023284.764 lei65.230 lei389.730 lei12.688 lei77.042 lei
2022294.761 lei109.341 lei2205.428 lei93.616 lei111.812 lei
2021157.331 lei68.365 lei82.084 lei11.847 lei70.237 lei
202032.629 lei-598 lei137.362 lei35.489 lei1.873 lei
201944.780 lei13.244 lei025.208 lei22.737 lei2.471 lei
20189.360 lei-10.973 lei17.024 lei17.797 lei-10.773 lei
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani

2025 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
256.973 lei
Venituri totale
257.035 lei
Cheltuieli totale
214.401 lei
Profit brut
42.634 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
40.373 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
8.021 lei
Active circulante
146.524 lei
Stocuri
127.539 lei
Creanțe
Casa și conturi la bănci
18.985 lei
Datorii
73.261 lei
Capitaluri
81.284 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
281.583 lei
Venituri totale
281.599 lei
Cheltuieli totale
249.279 lei
Profit brut
32.320 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
29.701 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
11.687 lei
Active circulante
97.180 lei
Stocuri
86.939 lei
Creanțe
1.082 lei
Casa și conturi la bănci
9.159 lei
Datorii
67.342 lei
Capitaluri
41.525 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
284.764 lei
Venituri totale
284.969 lei
Cheltuieli totale
216.948 lei
Profit brut
68.021 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
65.230 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
15.604 lei
Active circulante
74.126 lei
Stocuri
34.219 lei
Creanțe
18.124 lei
Casa și conturi la bănci
21.783 lei
Datorii
12.688 lei
Capitaluri
77.042 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
3

Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Situații financiare depuse pentru anul 2025
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2021

    • Situații financiare depuse pentru anul 2021
  6. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
  7. 2019

    • Situații financiare depuse pentru anul 2019
  8. 2018

    • Situații financiare depuse pentru anul 2018
    • Înmatriculare la registrul comerțului

Înapoi sus ↑