ESIK TRANS SM S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Satu Mare, înmatriculată la 20 octombrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ESIK TRANS SM S.R.L.
- CUI
- 47050617
- Nr. înmatriculare
- J30/1204/2022
- EUID
- ROONRC.J30/1204/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 octombrie 2022
Sediu social
- Adresă
- RODULUI, bl. HII8, ap. 17, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Localitate
- Municipiul Satu Mare, Satu Mare
- Cod poștal
- 440181
Contact
- Telefon
- 0771 148 524
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 6 aprilie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.10.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ESIK DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 87 din 129 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4932, județul Satu Mare, peste 33% dintre firmele clasei. Locul 7.773 din 9.089 în tot județul, și locul 3.845 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 6%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35.099 lei | -22.158 lei | 1 | 17.391 lei | 71.445 lei | -54.054 lei |
| 2024 | 37.249 lei | -35.959 lei | 1 | 15.000 lei | 46.806 lei | -31.806 lei |
| 2023 | 56.442 lei | 1.346 lei | 1 | 15.360 lei | 11.207 lei | 4.153 lei |
| 2022 | 8.197 lei | 2.607 lei | 1 | 13.654 lei | 10.847 lei | 2.807 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.099 lei
- Venituri totale
- 60.717 lei
- Cheltuieli totale
- 82.524 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 21.807 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.158 lei
- Active imobilizate
- 2.292 lei
- Active circulante
- 15.099 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15.099 lei
- Datorii
- 71.445 lei
- Capitaluri
- -54.054 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.249 lei
- Venituri totale
- 51.817 lei
- Cheltuieli totale
- 87.493 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 35.676 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 35.959 lei
- Active imobilizate
- 4.792 lei
- Active circulante
- 10.208 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.198 lei
- Datorii
- 46.806 lei
- Capitaluri
- -31.806 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.442 lei
- Venituri totale
- 80.305 lei
- Cheltuieli totale
- 78.394 lei
- Profit brut
- 1.911 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.346 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.292 lei
- Active circulante
- 8.068 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.068 lei
- Datorii
- 11.207 lei
- Capitaluri
- 4.153 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 8.197 lei
- Venituri totale
- 8.197 lei
- Cheltuieli totale
- 5.510 lei
- Profit brut
- 2.687 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.607 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.792 lei
- Active circulante
- 3.862 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.862 lei
- Datorii
- 10.847 lei
- Capitaluri
- 2.807 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
- 4939 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 5221 · Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
- 5229 · Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)
- 5320 · Alte activități poștale și de curier (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului