ERIKMA GLOBAL PROTECT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Medgidia, înmatriculată la 24 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ERIKMA GLOBAL PROTECT S.R.L.
- CUI
- 39909988
- Nr. înmatriculare
- J2018002609136
- EUID
- ROONRC.J2018002609136
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- TINERETULUI, nr. 32, Municipiul Medgidia, Constanța
- Localitate
- Municipiul Medgidia, Constanța
- Cod poștal
- 905600
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DONE DUMITRU — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 40 din 43 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8010, județul Constanța, peste 9% dintre firmele clasei. Locul 17.671 din 26.023 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 106.725 lei | -22.216 lei | — | 532.224 lei | 118.611 lei | 413.613 lei |
| 2024 | 108.952 lei | 41.049 lei | — | 613.406 lei | 177.577 lei | 435.829 lei |
| 2023 | 237.313 lei | 29.990 lei | 2 | 463.500 lei | 68.720 lei | 394.780 lei |
| 2022 | 327.353 lei | 209.008 lei | 3 | 378.159 lei | 13.368 lei | 364.791 lei |
| 2021 | 182.525 lei | 117.868 lei | 3 | 196.086 lei | 40.304 lei | 155.782 lei |
| 2020 | 78.224 lei | 33.714 lei | 2 | 67.790 lei | 29.875 lei | 37.915 lei |
| 2019 | 5.750 lei | 4.001 lei | — | 13.184 lei | 8.983 lei | 4.201 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 106.725 lei
- Venituri totale
- 106.725 lei
- Cheltuieli totale
- 128.941 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 22.216 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 22.216 lei
- Active imobilizate
- 95.526 lei
- Active circulante
- 436.698 lei
- Stocuri
- 2.764 lei
- Creanțe
- 405.833 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.101 lei
- Datorii
- 118.611 lei
- Capitaluri
- 413.613 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 108.952 lei
- Venituri totale
- 115.952 lei
- Cheltuieli totale
- 66.911 lei
- Profit brut
- 49.041 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 41.049 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 139.398 lei
- Active circulante
- 474.008 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 423.275 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.733 lei
- Datorii
- 177.577 lei
- Capitaluri
- 435.829 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 237.313 lei
- Venituri totale
- 237.314 lei
- Cheltuieli totale
- 205.807 lei
- Profit brut
- 31.507 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 29.990 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 463.500 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 400.687 lei
- Casa și conturi la bănci
- 62.813 lei
- Datorii
- 68.720 lei
- Capitaluri
- 394.780 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 327.353 lei
- Venituri totale
- 327.355 lei
- Cheltuieli totale
- 115.998 lei
- Profit brut
- 211.357 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 209.008 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 378.159 lei
- Stocuri
- 362 lei
- Creanțe
- 367.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.797 lei
- Datorii
- 13.368 lei
- Capitaluri
- 364.791 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 182.525 lei
- Venituri totale
- 217.951 lei
- Cheltuieli totale
- 98.451 lei
- Profit brut
- 119.500 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 117.868 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 196.086 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 175.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.086 lei
- Datorii
- 40.304 lei
- Capitaluri
- 155.782 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.224 lei
- Venituri totale
- 81.701 lei
- Cheltuieli totale
- 47.207 lei
- Profit brut
- 34.494 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33.714 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 67.790 lei
- Stocuri
- 6.931 lei
- Creanțe
- 55.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.859 lei
- Datorii
- 29.875 lei
- Capitaluri
- 37.915 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.750 lei
- Venituri totale
- 5.750 lei
- Cheltuieli totale
- 1.576 lei
- Profit brut
- 4.174 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.001 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 11 lei
- Active circulante
- 13.173 lei
- Stocuri
- 6.931 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 6.242 lei
- Datorii
- 8.983 lei
- Capitaluri
- 4.201 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 9 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2021–2023) · valoare însumată de cel mult 306 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare8 atribuiri · cel mult 301 mii lei
- SPITALUL ORASENESC CERNAVODAo atribuire · cel mult 6 mii lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
Servicii de pază și apărare a sediului RoAid
15.252 lei · Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare · CPV 79713000-5 Servicii de paza (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de pază și apărare a sediului RoAid
15.252 lei · Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare · CPV 79713000-5 Servicii de paza (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de pază și apărare a sediului RoAid, pe bază de contract
30.012 lei · Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare · CPV 79713000-5 Servicii de paza (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de pază și apărare a obiectivului RoAid
59.040 lei · Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare · CPV 79713000-5 Servicii de paza (Rev.2)
- Cumpărare directă
Servicii de pază și apărare
34.869 lei · Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare · CPV 79713000-5 Servicii de paza (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 21 decembrie 2021 și 31 iulie 2023. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului