ERIK EVENTS LUX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Nucet, Comuna Nucet, înmatriculată la 27 septembrie 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ERIK EVENTS LUX S.R.L.
- CUI
- 39926865
- Nr. înmatriculare
- J15/1096/2018
- EUID
- ROONRC.J15/1096/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 septembrie 2018
Sediu social
- Adresă
- nr. 18, Sat Nucet, Comuna Nucet, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Nucet, Comuna Nucet, Dâmbovița
Contact
- Telefon
- 0723 020 683
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 30 martie 2023. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.09.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CIUNGU ADRIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Dâmbovița; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 37.570 lei | 51 lei | — | 9.054 lei | 34.293 lei | -25.239 lei |
| 2023 | 16.570 lei | 1.148 lei | — | 28.827 lei | 54.117 lei | -25.290 lei |
| 2022 | 14.750 lei | -12.092 lei | — | 62 lei | 26.500 lei | -26.438 lei |
| 2020 | 3.780 lei | -14.229 lei | — | 89 lei | 23.058 lei | -22.969 lei |
| 2019 | 6.550 lei | -8.940 lei | — | 260 lei | 9.000 lei | -8.740 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.570 lei
- Venituri totale
- 37.570 lei
- Cheltuieli totale
- 37.078 lei
- Profit brut
- 492 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 51 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 9.054 lei
- Stocuri
- 8.940 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 114 lei
- Datorii
- 34.293 lei
- Capitaluri
- -25.239 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 16.570 lei
- Venituri totale
- 16.570 lei
- Cheltuieli totale
- 15.181 lei
- Profit brut
- 1.389 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.148 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 28.827 lei
- Stocuri
- 27.363 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.464 lei
- Datorii
- 54.117 lei
- Capitaluri
- -25.290 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 14.750 lei
- Venituri totale
- 14.750 lei
- Cheltuieli totale
- 26.399 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 11.649 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.092 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 62 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 62 lei
- Datorii
- 26.500 lei
- Capitaluri
- -26.438 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Contracte publice
- o cumpărare directă, de la o autoritate contractantă (2025) · valoare însumată de cel mult 5 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Autoritatea contractantă
- COMUNA VACARESTIo atribuire · cel mult 5 mii lei
Ultima atribuire
- Cumpărare directă
SERVICII ORGANIZARE EVENIMENTE
5.200 lei · COMUNA VACARESTI · CPV 79952100-3 Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Clasamentul contractelor publice din Dâmbovița →
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 23 aprilie 2025 și 23 aprilie 2025. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 5610 · Restaurante (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Înmatriculare la registrul comerțului