ERBARIO COFFEE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 16 septembrie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ERBARIO COFFEE S.R.L.
- CUI
- 44912343
- Nr. înmatriculare
- J2021015986402
- EUID
- ROONRC.J2021015986402
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 septembrie 2021
Sediu social
- Adresă
- G-RAL NICOLAE HARALAMBIE, nr. 30, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 40587
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.09.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHIRILA ALEXANDRA IOANA — administrator
- CHIRILA FLORIN DOBRIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 137 din 717 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5630, municipiul București, peste 81% dintre firmele clasei. Locul 23.685 din 132.982 în tot județul, și locul 15.253 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.453.445 lei | 145.273 lei | 5 | 516.518 lei | 371.005 lei | 145.513 lei |
| 2024 | 1.390.425 lei | 209.477 lei | 6 | 491.716 lei | 295.170 lei | 210.740 lei |
| 2023 | 979.545 lei | 190.478 lei | 7 | 459.985 lei | 162.712 lei | 298.154 lei |
| 2022 | 366.389 lei | 108.114 lei | 4 | 229.432 lei | 124.387 lei | 108.314 lei |
| 2021 | — | 0 lei | — | 200 lei | 0 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.453.445 lei
- Venituri totale
- 1.454.554 lei
- Cheltuieli totale
- 1.265.214 lei
- Profit brut
- 189.340 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 145.273 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 350.348 lei
- Active circulante
- 166.170 lei
- Stocuri
- 16.718 lei
- Creanțe
- 119.331 lei
- Casa și conturi la bănci
- 30.121 lei
- Datorii
- 371.005 lei
- Capitaluri
- 145.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 5
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.390.425 lei
- Venituri totale
- 1.396.837 lei
- Cheltuieli totale
- 1.146.249 lei
- Profit brut
- 250.588 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 209.477 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 248.729 lei
- Active circulante
- 242.987 lei
- Stocuri
- 53.383 lei
- Creanțe
- 146.480 lei
- Casa și conturi la bănci
- 43.124 lei
- Datorii
- 295.170 lei
- Capitaluri
- 210.740 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 6
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 979.545 lei
- Venituri totale
- 979.884 lei
- Cheltuieli totale
- 781.056 lei
- Profit brut
- 198.828 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 190.478 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 168.908 lei
- Active circulante
- 291.077 lei
- Stocuri
- 90.914 lei
- Creanțe
- 51.756 lei
- Casa și conturi la bănci
- 148.407 lei
- Datorii
- 162.712 lei
- Capitaluri
- 298.154 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 7
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 366.389 lei
- Venituri totale
- 366.441 lei
- Cheltuieli totale
- 254.602 lei
- Profit brut
- 111.839 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 108.114 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 90.235 lei
- Active circulante
- 139.197 lei
- Stocuri
- 45.770 lei
- Creanțe
- 34.266 lei
- Casa și conturi la bănci
- 59.161 lei
- Datorii
- 124.387 lei
- Capitaluri
- 108.314 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 200 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului