ERA PARTNERS TRADING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Dobroești, Comuna Dobroești, înmatriculată la 13 septembrie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ERA PARTNERS TRADING S.R.L.
- CUI
- 46827937
- Nr. înmatriculare
- J23/6246/2022
- EUID
- ROONRC.J23/6246/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 septembrie 2022
Sediu social
- Adresă
- TRIFOIULUI, nr. 60-62, et. 1, ap. 7, Bloc Corp C5, Sat Dobroești, Comuna Dobroești, Ilfov
- Localitate
- Sat Dobroești, Comuna Dobroești, Ilfov
- Cod poștal
- 77085
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.09.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CĂLEALĂ ESTERA FLORENTINA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1.481 din 1.672 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4791, județul Ilfov, peste 11% dintre firmele clasei. Locul 38.127 din 40.494 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 96%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.723 lei | -6.237 lei | — | 69.275 lei | 41.613 lei | 27.662 lei |
| 2024 | 101.362 lei | -61.807 lei | 1 | 71.115 lei | 37.216 lei | 33.899 lei |
| 2023 | 394.115 lei | 95.466 lei | 4 | 153.174 lei | 57.468 lei | 95.706 lei |
| 2022 | 101.299 lei | 35.883 lei | 3 | 59.811 lei | 23.728 lei | 36.083 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 3.723 lei
- Venituri totale
- 3.723 lei
- Cheltuieli totale
- 9.960 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.237 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.237 lei
- Active imobilizate
- 1.002 lei
- Active circulante
- 68.273 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 65.909 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.364 lei
- Datorii
- 41.613 lei
- Capitaluri
- 27.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.362 lei
- Venituri totale
- 102.202 lei
- Cheltuieli totale
- 163.248 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 61.046 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 61.807 lei
- Active imobilizate
- 2.119 lei
- Active circulante
- 68.996 lei
- Stocuri
- 757 lei
- Creanțe
- 65.926 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.313 lei
- Datorii
- 37.216 lei
- Capitaluri
- 33.899 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 394.115 lei
- Venituri totale
- 394.115 lei
- Cheltuieli totale
- 294.786 lei
- Profit brut
- 99.329 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 95.466 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 20.032 lei
- Active circulante
- 133.142 lei
- Stocuri
- 1.898 lei
- Creanțe
- 102.365 lei
- Casa și conturi la bănci
- 28.879 lei
- Datorii
- 57.468 lei
- Capitaluri
- 95.706 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 101.299 lei
- Venituri totale
- 101.299 lei
- Cheltuieli totale
- 64.423 lei
- Profit brut
- 36.876 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.883 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 91 lei
- Active circulante
- 59.720 lei
- Stocuri
- 2.898 lei
- Creanțe
- 56.568 lei
- Casa și conturi la bănci
- 254 lei
- Datorii
- 23.728 lei
- Capitaluri
- 36.083 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Activități autorizate (CAEN)
- 4711 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4719 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4725 · Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4729 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
- 5629 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 6622 · Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului