EPIC FILM CINEMA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Turda, înmatriculată la 7 februarie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- EPIC FILM CINEMA SRL
- CUI
- 36995097
- Nr. înmatriculare
- J12/307/2017
- EUID
- ROONRC.J12/307/2017
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 februarie 2017
Sediu social
- Adresă
- DECEBAL, nr. 48, Municipiul Turda, Cluj
- Localitate
- Municipiul Turda, Cluj
- Cod poștal
- 401126
Contact
- Telefon
- 0742 886 886
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 14 august 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.02.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ȘUTEU CĂLIN MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 94 din 140 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5911, județul Cluj, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 32.763 din 42.640 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 56.483 lei | -3.058 lei | — | 26.702 lei | 75.201 lei | -48.499 lei |
| 2024 | 42.700 lei | 25.280 lei | 1 | 102.718 lei | 83.694 lei | 19.024 lei |
| 2023 | 61.450 lei | 798 lei | 1 | 113.951 lei | 116.708 lei | -2.757 lei |
| 2022 | 145.813 lei | 71.928 lei | — | 128.495 lei | 56.327 lei | 72.168 lei |
| 2019 | 297.491 lei | 40.810 lei | 3 | 236.774 lei | 49.521 lei | 187.253 lei |
| 2018 | 294.203 lei | 59.408 lei | 4 | 157.427 lei | 10.984 lei | 146.443 lei |
| 2017 | 204.395 lei | 86.835 lei | 2 | 92.132 lei | 5.097 lei | 87.035 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 56.483 lei
- Venituri totale
- 56.484 lei
- Cheltuieli totale
- 59.542 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.058 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.058 lei
- Active imobilizate
- 23.563 lei
- Active circulante
- 3.139 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.379 lei
- Casa și conturi la bănci
- 760 lei
- Datorii
- 75.201 lei
- Capitaluri
- -48.499 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 42.700 lei
- Venituri totale
- 87.811 lei
- Cheltuieli totale
- 57.945 lei
- Profit brut
- 29.866 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.280 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 99.467 lei
- Active circulante
- 3.251 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.744 lei
- Casa și conturi la bănci
- 507 lei
- Datorii
- 83.694 lei
- Capitaluri
- 19.024 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 61.450 lei
- Venituri totale
- 61.450 lei
- Cheltuieli totale
- 60.034 lei
- Profit brut
- 1.416 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 798 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 88.262 lei
- Active circulante
- 25.689 lei
- Stocuri
- 4.509 lei
- Creanțe
- 20.114 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.066 lei
- Datorii
- 116.708 lei
- Capitaluri
- -2.757 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.2)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6130 · Activități de telecomunicații prin satelit (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului