ENTESS DESIGN & CONSULTING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Crevedia, Comuna Crevedia, înmatriculată la 4 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ENTESS DESIGN & CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 46598140
- Nr. înmatriculare
- J2022001323155
- EUID
- ROONRC.J2022001323155
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 august 2022
Sediu social
- Adresă
- Dârzei, nr. 3 P3, tarlaua 57, parcela 468/2/1/22, teren + construcții, Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmbovița
- Localitate
- Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmbovița
- Cod poștal
- 137180
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 04.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GEAPANA MIHAELA RALUCA — administrator
- GEAPANA RAREŞ — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Dâmbovița; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 31.717 lei | 495 lei | — | 4.586 lei | 2.452 lei | 2.492 lei |
| 2023 | 11.130 lei | 1.797 lei | — | 4.251 lei | 2.516 lei | 1.997 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 2 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 31.717 lei
- Venituri totale
- 31.717 lei
- Cheltuieli totale
- 28.664 lei
- Profit brut
- 3.053 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 495 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.586 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.015 lei
- Casa și conturi la bănci
- 571 lei
- Datorii
- 2.452 lei
- Capitaluri
- 2.492 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 11.130 lei
- Venituri totale
- 11.130 lei
- Cheltuieli totale
- 8.519 lei
- Profit brut
- 2.611 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.797 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.251 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.251 lei
- Datorii
- 2.516 lei
- Capitaluri
- 1.997 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4751 · Comerț cu amănuntul al textilelor (CAEN Rev.3)
- 4752 · Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev.3)
- 4753 · Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea (CAEN Rev.3)
- 4754 · Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice (CAEN Rev.3)
- 4755 · Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4761 · Comerț cu amănuntul al cărților (CAEN Rev.3)
- 4762 · Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie (CAEN Rev.3)
- 4763 · Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (CAEN Rev.3)
- 4764 · Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev.3)
- 4769 · Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4771 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4774 · Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice (CAEN Rev.3)
- 4775 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4777 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 4779 · Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
Sunt afișate primele 24 din 26 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Înmatriculare la registrul comerțului