ENJOY ART STUDIO S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 22 aprilie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ENJOY ART STUDIO S.R.L.
- CUI
- 41025746
- Nr. înmatriculare
- J32/970/2019
- EUID
- ROONRC.J32/970/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 aprilie 2019
Sediu social
- Adresă
- DUMBRĂVII, bl. 17, sc. K, et. 4, ap. 138, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.04.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DUMITRU ALEXANDRA IOANA — administrator
- DUMITRU MIRCEA VLAD — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 20 din 29 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5911, județul Sibiu, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 12.707 din 15.771 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 48%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.124 lei | 10.300 lei | — | 16.459 lei | 4.067 lei | 12.392 lei |
| 2024 | 79.419 lei | 23.644 lei | — | 57.037 lei | 1.611 lei | 55.426 lei |
| 2023 | 82.543 lei | 31.302 lei | — | 33.511 lei | 1.729 lei | 31.782 lei |
| 2022 | 66.171 lei | 42.407 lei | — | 85.601 lei | 871 lei | 84.730 lei |
| 2021 | 54.574 lei | 39.519 lei | — | 43.139 lei | 816 lei | 42.323 lei |
| 2020 | 60.885 lei | 44.468 lei | — | 45.750 lei | 842 lei | 44.908 lei |
| 2019 | 40.018 lei | 26.313 lei | — | 27.448 lei | 935 lei | 26.513 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 41.124 lei
- Venituri totale
- 43.694 lei
- Cheltuieli totale
- 30.374 lei
- Profit brut
- 13.320 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 10.300 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.344 lei
- Active circulante
- 13.115 lei
- Stocuri
- 1.869 lei
- Creanțe
- 1.050 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.196 lei
- Datorii
- 4.067 lei
- Capitaluri
- 12.392 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.419 lei
- Venituri totale
- 81.721 lei
- Cheltuieli totale
- 53.097 lei
- Profit brut
- 28.624 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 23.644 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.538 lei
- Active circulante
- 53.499 lei
- Stocuri
- 770 lei
- Creanțe
- 25.219 lei
- Casa și conturi la bănci
- 27.510 lei
- Datorii
- 1.611 lei
- Capitaluri
- 55.426 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 82.543 lei
- Venituri totale
- 82.546 lei
- Cheltuieli totale
- 44.197 lei
- Profit brut
- 38.349 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 31.302 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 10.587 lei
- Active circulante
- 22.924 lei
- Stocuri
- 1.339 lei
- Creanțe
- 15.794 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.791 lei
- Datorii
- 1.729 lei
- Capitaluri
- 31.782 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 66.171 lei
- Venituri totale
- 68.899 lei
- Cheltuieli totale
- 24.805 lei
- Profit brut
- 44.094 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.407 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 85.601 lei
- Stocuri
- 2.094 lei
- Creanțe
- 73.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.007 lei
- Datorii
- 871 lei
- Capitaluri
- 84.730 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.574 lei
- Venituri totale
- 56.786 lei
- Cheltuieli totale
- 15.725 lei
- Profit brut
- 41.061 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 39.519 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 43.139 lei
- Stocuri
- 1.236 lei
- Creanțe
- 1.948 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.955 lei
- Datorii
- 816 lei
- Capitaluri
- 42.323 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 60.885 lei
- Venituri totale
- 75.462 lei
- Cheltuieli totale
- 29.527 lei
- Profit brut
- 45.935 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 44.468 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 950 lei
- Active circulante
- 44.800 lei
- Stocuri
- 2.756 lei
- Creanțe
- 4.412 lei
- Casa și conturi la bănci
- 37.632 lei
- Datorii
- 842 lei
- Capitaluri
- 44.908 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 40.018 lei
- Venituri totale
- 40.018 lei
- Cheltuieli totale
- 12.504 lei
- Profit brut
- 27.514 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.313 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.071 lei
- Active circulante
- 24.377 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.250 lei
- Casa și conturi la bănci
- 23.127 lei
- Datorii
- 935 lei
- Capitaluri
- 26.513 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1411 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele (CAEN Rev.2)
- 1412 · Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru (CAEN Rev.2)
- 1413 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev.2)
- 1414 · Fabricarea de articole de lenjerie de corp (CAEN Rev.2)
- 1419 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 1431 · Fabricarea prin tricotare sau croșetare a ciorapilor și articolelor de galanterie (CAEN Rev.2)
- 1439 · Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte (CAEN Rev.2)
- 3212 · Fabricarea bijuteriilor și articolelor similare din metale și pietre prețioase (CAEN Rev.2)
- 3213 · Fabricarea imitațiilor de bijuterii și articole similare (CAEN Rev.2)
- 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 5814 · Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN Rev.2)
- 5819 · Alte activități de editare (CAEN Rev.2)
- 5821 · Activități de editare a jocurilor de calculator (CAEN Rev.2)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5912 · Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.2)
- 7410 · Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8230 · Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 8552 · Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev.2)
- 9001 · Activități de interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9002 · Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) (CAEN Rev.2)
- 9003 · Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9524 · Repararea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.2)
- 9529 · Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului