ENGINEERING AND SSM SERVICE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Sabasa, Comuna Borca, înmatriculată la 16 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ENGINEERING AND SSM SERVICE S.R.L.
- CUI
- 44134055
- Nr. înmatriculare
- J27/499/2021
- EUID
- ROONRC.J27/499/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 16 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- VITORIA LIPAN, nr. 73, Sat Sabasa, Comuna Borca, Neamț
- Localitate
- Sat Sabasa, Comuna Borca, Neamț
- Cod poștal
- 617081
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 16.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CANDREA TUDOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Neamț.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -786 lei | 1 | 15 lei | 15.400 lei | -15.385 lei |
| 2024 | — | -2.184 lei | 1 | 789 lei | 15.387 lei | -14.598 lei |
| 2023 | — | -14.037 lei | 1 | 1.973 lei | 14.387 lei | -12.414 lei |
| 2022 | 32.000 lei | -4.916 lei | 1 | 20.639 lei | 19.016 lei | 1.623 lei |
| 2021 | 7.350 lei | 6.339 lei | — | 8.760 lei | 2.221 lei | 6.539 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 786 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 786 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 786 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 15 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 15 lei
- Datorii
- 15.400 lei
- Capitaluri
- -15.385 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 2.184 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.184 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.184 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 789 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 789 lei
- Datorii
- 15.387 lei
- Capitaluri
- -14.598 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 14.037 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 14.037 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.037 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 1.973 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 1.973 lei
- Datorii
- 14.387 lei
- Capitaluri
- -12.414 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 32.000 lei
- Venituri totale
- 32.001 lei
- Cheltuieli totale
- 36.597 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.596 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.916 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 20.639 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 10.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.639 lei
- Datorii
- 19.016 lei
- Capitaluri
- 1.623 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.350 lei
- Venituri totale
- 7.350 lei
- Cheltuieli totale
- 790 lei
- Profit brut
- 6.560 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.339 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.760 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 8.760 lei
- Datorii
- 2.221 lei
- Capitaluri
- 6.539 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului