ENEROIL SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Timișoara, înmatriculată la 14 octombrie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- ENEROIL SRL
- CUI
- 29229631
- Nr. înmatriculare
- J35/2281/2011
- EUID
- ROONRC.J35/2281/2011
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 14 octombrie 2011
Sediu social
- Adresă
- MARTIRILOR 1989, nr. 82, ap. 33, CAMERA 2, Municipiul Timișoara, Timiș
- Localitate
- Municipiul Timișoara, Timiș
- Cod poștal
- 300774
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- sediu expirat (cod 2069, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 31 iul)
- Inactiv fiscal
- da (din 5 aug)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 14.10.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LANZA FLAVIO — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Timiș; ultimul an depus este 2013.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 13.072 lei | -14.350 lei | 0 | 122.261 lei | 195.339 lei | -73.078 lei |
| 2012 | 7.780 lei | -16.885 lei | — | 108.522 lei | 167.250 lei | -58.728 lei |
| 2011 | 21.246 lei | -42.242 lei | 0 | 134.844 lei | 176.686 lei | -41.842 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 13.072 lei
- Venituri totale
- 15.771 lei
- Cheltuieli totale
- 29.649 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.878 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 14.350 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 122.261 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 118.183 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.078 lei
- Datorii
- 195.339 lei
- Capitaluri
- -73.078 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.780 lei
- Venituri totale
- 8.207 lei
- Cheltuieli totale
- 25.092 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.885 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.885 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 108.522 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 104.466 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.056 lei
- Datorii
- 167.250 lei
- Capitaluri
- -58.728 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 21.246 lei
- Venituri totale
- 21.970 lei
- Cheltuieli totale
- 64.212 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 42.242 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 42.242 lei
- Active imobilizate
- 0 lei
- Active circulante
- 134.844 lei
- Stocuri
- 80.645 lei
- Creanțe
- 48.056 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.143 lei
- Datorii
- 176.686 lei
- Capitaluri
- -41.842 lei
- Capital subscris vărsat
- 400 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
Activități autorizate (CAEN)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.2)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.2)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.2)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.2)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.2)
- 4669 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.2)
- 4673 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 6202 · Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
- 6209 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
- 6312 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
- 6399 · Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
Sunt afișate primele 24 din 28 activități autorizate în ordinea registrului.
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → prezent)
- sediu expirat (8 iul → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: sediu expirat
2015
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2014
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
- Înregistrare în scopuri de TVA
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
- Înmatriculare la registrul comerțului