ENERGY SECRET S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Râmnicu Vâlcea, înmatriculată la 19 martie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ENERGY SECRET S.R.L.
- CUI
- 40809710
- Nr. înmatriculare
- J38/430/2019
- EUID
- ROONRC.J38/430/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 martie 2019
Sediu social
- Adresă
- REGINA MARIA, nr. 7, bl. C1, sc. B, ap. 7, Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
- Localitate
- Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 19.03.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IONESCU ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Vâlcea.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1.856 lei | — | 80.338 lei | 510 lei | 79.828 lei |
| 2024 | 700 lei | 351 lei | — | 78.039 lei | 67 lei | 77.972 lei |
| 2023 | — | 33 lei | — | 103.021 lei | 25.400 lei | 77.621 lei |
| 2022 | 4.000 lei | 1.234 lei | — | 103.724 lei | 24.830 lei | 77.588 lei |
| 2021 | 11.000 lei | 5.412 lei | — | 138.954 lei | 26.065 lei | 76.353 lei |
| 2020 | 114.000 lei | 61.533 lei | 2 | 202.827 lei | 22.871 lei | 96.941 lei |
| 2019 | 68.000 lei | 53.208 lei | 1 | 194.405 lei | 35.275 lei | 53.408 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3.626 lei
- Cheltuieli totale
- 1.416 lei
- Profit brut
- 2.210 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.856 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 80.338 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.715 lei
- Datorii
- 510 lei
- Capitaluri
- 79.828 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 700 lei
- Venituri totale
- 2.461 lei
- Cheltuieli totale
- 2.043 lei
- Profit brut
- 418 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 351 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 78.039 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 14.265 lei
- Datorii
- 67 lei
- Capitaluri
- 77.972 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 3.149 lei
- Cheltuieli totale
- 3.055 lei
- Profit brut
- 94 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 33 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.110 lei
- Active circulante
- 101.911 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 39.897 lei
- Datorii
- 25.400 lei
- Capitaluri
- 77.621 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4299 · Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4676 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 7111 · Activități de arhitectură (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului