ENERGY FROM WASTE SOLUTIONS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 3 martie 2011.
Identitate
- Denumire legală
- ENERGY FROM WASTE SOLUTIONS S.R.L.
- CUI
- 28122164
- Nr. înmatriculare
- J40/2470/2011
- EUID
- ROONRC.J40/2470/2011
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 martie 2011
Sediu social
- Adresă
- Șos. GIURGIULUI, nr. 321, CORP C1-SEDIU BIROURI, SUBSOL, CAMERA 4, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 40667
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 30 apr)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.03.2011
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GRECU GHEORGHE MĂDĂLIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -312 lei | 1 | 3.009 lei | 109.420 lei | -106.411 lei |
| 2024 | — | -6.363 lei | 1 | 3.009 lei | 109.108 lei | -106.099 lei |
| 2023 | — | -10.780 lei | 1 | 3.105 lei | 102.841 lei | -99.736 lei |
| 2022 | — | -17.198 lei | 1 | 161.579 lei | 250.535 lei | -88.956 lei |
| 2021 | — | -14.447 lei | 1 | 161.071 lei | 232.829 lei | -71.758 lei |
| 2020 | — | -13.206 lei | 1 | 4.047 lei | 61.358 lei | -57.311 lei |
| 2019 | 19.898 lei | -29.002 lei | 1 | 1.949 lei | 65.804 lei | -63.855 lei |
| 2018 | 12.736 lei | -17.304 lei | 1 | 17.841 lei | 50.694 lei | -32.853 lei |
| 2017 | 25.442 lei | -1.624 lei | 1 | 37.197 lei | 52.745 lei | -15.548 lei |
| 2016 | 12.000 lei | -1.934 lei | — | 7.670 lei | 21.594 lei | -13.924 lei |
| 2015 | — | -4.518 lei | — | 1.329 lei | 13.319 lei | -11.990 lei |
| 2014 | 0 lei | -2.389 lei | — | 821 lei | 8.344 lei | -7.523 lei |
| 2013 | 0 lei | -3.559 lei | — | 728 lei | 5.862 lei | -5.134 lei |
| 2012 | 0 lei | -1.252 lei | — | 601 lei | 2.176 lei | -1.575 lei |
| 2011 | 0 lei | -523 lei | — | 326 lei | 649 lei | -323 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 312 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 312 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 312 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.009 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.983 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26 lei
- Datorii
- 109.420 lei
- Capitaluri
- -106.411 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.363 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.363 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.363 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.009 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.983 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26 lei
- Datorii
- 109.108 lei
- Capitaluri
- -106.099 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 10.780 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 10.780 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 10.780 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.105 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.794 lei
- Casa și conturi la bănci
- 311 lei
- Datorii
- 102.841 lei
- Capitaluri
- -99.736 lei
- Capital subscris vărsat
- 20.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 15 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 3511 · Producția de energie electrică (CAEN Rev.2)
- 3514 · Comercializarea energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3530 · Furnizarea de abur și aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 3600 · Captarea, tratarea și distribuția apei (CAEN Rev.2)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 3812 · Colectarea deșeurilor periculoase (CAEN Rev.2)
- 3821 · Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
- 3832 · Recuperarea materialelor reciclabile sortate (CAEN Rev.2)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4519 · Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.2)
- 4613 · Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
- 4614 · Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane (CAEN Rev.2)
- 4615 · Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie (CAEN Rev.2)
- 4616 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4677 · Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor (CAEN Rev.2)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
- 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.2)
- 7022 · Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Sunt afișate cele mai recente 14 din 18 înregistrări; secțiunile de mai sus păstrează seriile și trimiterile către listele dedicate.