ENDOVAR S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 11 ianuarie 2024.
Identitate
- Denumire legală
- ENDOVAR S.R.L.
- CUI
- 49388976
- Nr. înmatriculare
- J12/129/2024
- EUID
- ROONRC.J12/129/2024
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 11 ianuarie 2024
Sediu social
- Adresă
- ȘESULUI, nr. 2, bl. S2, sc. 1, et. 1, ap. 4, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400384
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 11.01.2024
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- VARVARĂ ADRIAN-MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 222 din 629 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8623, județul Cluj, peste 65% dintre firmele clasei. Locul 13.750 din 42.640 în tot județul, și locul 13.075 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 32%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 396.410 lei | 228.011 lei | 1 | 248.752 lei | 26.248 lei | 228.476 lei |
| 2024 | 300.117 lei | 201.338 lei | 1 | 198.153 lei | 27.097 lei | 201.538 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 396.410 lei
- Venituri totale
- 397.188 lei
- Cheltuieli totale
- 157.499 lei
- Profit brut
- 239.689 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 228.011 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.602 lei
- Active circulante
- 245.150 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 181.325 lei
- Casa și conturi la bănci
- 63.825 lei
- Datorii
- 26.248 lei
- Capitaluri
- 228.476 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 300.117 lei
- Venituri totale
- 300.742 lei
- Cheltuieli totale
- 90.562 lei
- Profit brut
- 210.180 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 201.338 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 6.003 lei
- Active circulante
- 192.150 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 157.534 lei
- Casa și conturi la bănci
- 34.616 lei
- Datorii
- 27.097 lei
- Capitaluri
- 201.538 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 7211 · Cercetare- dezvoltare în biotehnologie (CAEN Rev.2)
- 7219 · Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN Rev.2)
- 8610 · Activități de asistență spitalicească (CAEN Rev.2)
- 8621 · Activități de asistență medicală generală (CAEN Rev.2)
- 8622 · Activități de asistență medicală specializată (CAEN Rev.2)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
- 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înmatriculare la registrul comerțului