EMPORIO STORE S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 2, înmatriculată la 25 aprilie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- EMPORIO STORE S.R.L.
- CUI
- 37446453
- Nr. înmatriculare
- J2017005796405
- EUID
- ROONRC.J2017005796405
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 25 aprilie 2017
Sediu social
- Adresă
- GARIBALDI GIUSEPPE, nr. 4, sc. B, et. demisol, ap. 15, București Sectorul 2, București
- Localitate
- București Sectorul 2, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 1 mai)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 25.04.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BOCCONCINO ALESSANDRA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe municipiul București.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.769 lei | — | 5.080 lei | 14.788 lei | -9.708 lei |
| 2024 | — | -3.223 lei | — | 4.747 lei | 12.686 lei | -7.939 lei |
| 2023 | — | -4.956 lei | — | 2.383 lei | 7.099 lei | -4.716 lei |
| 2022 | 144.039 lei | 74.401 lei | 1 | 42.614 lei | 24.984 lei | 17.630 lei |
| 2021 | — | -57.011 lei | 1 | 90.695 lei | 80.658 lei | 10.037 lei |
| 2020 | 314.272 lei | 90.508 lei | 1 | 105.539 lei | 14.791 lei | 90.748 lei |
| 2019 | 290.838 lei | 69.888 lei | 1 | 89.058 lei | 18.930 lei | 70.128 lei |
| 2018 | 198.566 lei | 40.037 lei | — | 45.702 lei | 7.681 lei | 38.021 lei |
| 2017 | 27.254 lei | -2.216 lei | — | -1.195 lei | 821 lei | -2.016 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 1.769 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.769 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.769 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 5.080 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.780 lei
- Casa și conturi la bănci
- 300 lei
- Datorii
- 14.788 lei
- Capitaluri
- -9.708 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 706 lei
- Cheltuieli totale
- 3.929 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.223 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.223 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.747 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.447 lei
- Casa și conturi la bănci
- 300 lei
- Datorii
- 12.686 lei
- Capitaluri
- -7.939 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 4.956 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 4.956 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 4.956 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.383 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 2.148 lei
- Casa și conturi la bănci
- 235 lei
- Datorii
- 7.099 lei
- Capitaluri
- -4.716 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 144.039 lei
- Venituri totale
- 144.040 lei
- Cheltuieli totale
- 65.318 lei
- Profit brut
- 78.722 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 74.401 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 42.614 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 15.678 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.936 lei
- Datorii
- 24.984 lei
- Capitaluri
- 17.630 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 929 lei
- Cheltuieli totale
- 57.937 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 57.008 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 57.011 lei
- Active imobilizate
- 520 lei
- Active circulante
- 90.175 lei
- Stocuri
- 39.771 lei
- Creanțe
- 10.647 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.757 lei
- Datorii
- 80.658 lei
- Capitaluri
- 10.037 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 314.272 lei
- Venituri totale
- 320.799 lei
- Cheltuieli totale
- 227.377 lei
- Profit brut
- 93.422 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.508 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.559 lei
- Active circulante
- 103.980 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.055 lei
- Casa și conturi la bănci
- 102.925 lei
- Datorii
- 14.791 lei
- Capitaluri
- 90.748 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 290.838 lei
- Venituri totale
- 292.785 lei
- Cheltuieli totale
- 217.985 lei
- Profit brut
- 74.800 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.888 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.598 lei
- Active circulante
- 86.460 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 86.460 lei
- Datorii
- 18.930 lei
- Capitaluri
- 70.128 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 198.566 lei
- Venituri totale
- 198.621 lei
- Cheltuieli totale
- 152.627 lei
- Profit brut
- 45.994 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 40.037 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 45.702 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 45.702 lei
- Datorii
- 7.681 lei
- Capitaluri
- 38.021 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.254 lei
- Venituri totale
- 27.299 lei
- Cheltuieli totale
- 29.492 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 2.193 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.216 lei
- Active imobilizate
- 41 lei
- Active circulante
- -1.236 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.138 lei
- Casa și conturi la bănci
- -2.374 lei
- Datorii
- 821 lei
- Capitaluri
- -2.016 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 3511 · Producția de energie electrică din resurse neregenerabile (CAEN Rev.3)
- 3514 · Distribuția energiei electrice (CAEN Rev.3)
- 3521 · Producția gazelor (CAEN Rev.3)
- 3523 · Comercializarea combustibililor gazoși, prin conducte (CAEN Rev.3)
- 4100 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.3)
- 4222 · Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4331 · Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.3)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.3)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.3)
- 4335 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.3)
- 4391 · Activități de zidărie (CAEN Rev.3)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4618 · Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4641 · Comerț cu ridicata al produselor textile (CAEN Rev.3)
- 4642 · Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN Rev.3)
- 4643 · Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor (CAEN Rev.3)
- 4644 · Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere (CAEN Rev.3)
- 4645 · Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.3)
- 4647 · Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat (CAEN Rev.3)
- 4649 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (CAEN Rev.3)
- 4650 · Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 4661 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor (CAEN Rev.3)
- 4662 · Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte (CAEN Rev.3)
- 4663 · Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria minieră și construcții (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4671 · Comerț cu ridicata al autovehiculelor (CAEN Rev.3)
- 4672 · Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN Rev.3)
- 4673 · Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete (CAEN Rev.3)
- 4681 · Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate (CAEN Rev.3)
- 4682 · Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice (CAEN Rev.3)
- 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 4686 · Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.3)
- 4689 · Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4791 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN Rev.3)
- 4792 · Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 6392 · Alte activități de servicii informaționale n.c. a (CAEN Rev.3)
- 6499 · Alte intermedieri financiare n.c.a., exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii (CAEN Rev.3)
- 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN Rev.3)
- 6812 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.3)
- 6820 · închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.3)
- 6831 · Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare (CAEN Rev.3)
- 6832 · Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract (CAEN Rev.3)
- 7010 · Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7210 · Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
- 7751 · Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor (CAEN Rev.3)
- 7752 · Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare) (CAEN Rev.3)
- 8110 · Activități de servicii suport combinate (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înregistrare în scopuri de TVA
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului