ELYSIUM MARKETING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Cluj-Napoca, înmatriculată la 6 octombrie 2016.
Identitate
- Denumire legală
- ELYSIUM MARKETING S.R.L.
- CUI
- 36607080
- Nr. înmatriculare
- J12/3637/2016
- EUID
- ROONRC.J12/3637/2016
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 6 octombrie 2016
Sediu social
- Adresă
- MADACH IMRE, nr. 7, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Localitate
- Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
- Cod poștal
- 400464
Contact
- Telefon
- 0264 442 252
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 17 februarie 2026. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 feb)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 06.10.2016
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- BERINDEAN SEBASTIAN MIHAI — administrator
- BERINDEAN VLAD-MIHAI — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 73 din 711 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7022, județul Cluj, peste 90% dintre firmele clasei. Locul 9.169 din 42.640 în tot județul, și locul 6.386 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 52%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 765.515 lei | 285.911 lei | 3 | 387.730 lei | 101.579 lei | 286.151 lei |
| 2024 | 505.076 lei | 132.581 lei | 3 | 302.348 lei | 160.928 lei | 141.420 lei |
| 2023 | 354.165 lei | 8.600 lei | 2 | 188.425 lei | 179.585 lei | 8.840 lei |
| 2022 | 317.682 lei | 168.001 lei | 1 | 252.381 lei | 84.140 lei | 168.241 lei |
| 2021 | 125.859 lei | 96.197 lei | 0 | 98.260 lei | 1.823 lei | 96.437 lei |
| 2020 | 29.646 lei | 22.386 lei | — | 44.363 lei | 1.648 lei | 42.715 lei |
| 2019 | 34.668 lei | 20.552 lei | — | 31.481 lei | 626 lei | 30.855 lei |
| 2018 | 13.962 lei | 9.498 lei | 0 | 12.697 lei | 2.394 lei | 10.303 lei |
| 2017 | 4.797 lei | -785 lei | — | 12.955 lei | 12.150 lei | 805 lei |
| 2016 | 1.700 lei | 1.390 lei | — | 1.855 lei | 265 lei | 1.590 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 765.515 lei
- Venituri totale
- 776.298 lei
- Cheltuieli totale
- 469.381 lei
- Profit brut
- 306.917 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 285.911 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 70.454 lei
- Active circulante
- 317.276 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 307.138 lei
- Casa și conturi la bănci
- 10.138 lei
- Datorii
- 101.579 lei
- Capitaluri
- 286.151 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 505.076 lei
- Venituri totale
- 510.356 lei
- Cheltuieli totale
- 365.869 lei
- Profit brut
- 144.487 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 132.581 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 63.020 lei
- Active circulante
- 239.328 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 234.213 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.115 lei
- Datorii
- 160.928 lei
- Capitaluri
- 141.420 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 354.165 lei
- Venituri totale
- 354.165 lei
- Cheltuieli totale
- 342.191 lei
- Profit brut
- 11.974 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 8.600 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 29.327 lei
- Active circulante
- 159.098 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 151.944 lei
- Casa și conturi la bănci
- 7.154 lei
- Datorii
- 179.585 lei
- Capitaluri
- 8.840 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 10 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.2)
- 6201 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
- 7021 · Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.2)
- 7420 · Activități fotografice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
- Înmatriculare la registrul comerțului