ELYFREDY TRANSPORT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Iasi-Gorj, Comuna Drăguțești, înmatriculată la 12 martie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ELYFREDY TRANSPORT S.R.L.
- CUI
- 43902651
- Nr. înmatriculare
- J18/347/2021
- EUID
- ROONRC.J18/347/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 12 martie 2021
Sediu social
- Adresă
- Principală, nr. 37, Sat Iasi-Gorj, Comuna Drăguțești, Gorj
- Localitate
- Sat Iasi-Gorj, Comuna Drăguțești, Gorj
- Cod poștal
- 217228
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 12.03.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- RADU ION — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 181 din 192 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4520, județul Gorj, peste 6% dintre firmele clasei. Locul 8.256 din 8.675 în tot județul, și locul 5.879 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 28%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.908 lei | 301 lei | 0 | 23.250 lei | 30.438 lei | -7.188 lei |
| 2024 | 4.052 lei | -9.283 lei | 0 | 23.950 lei | 31.439 lei | -7.489 lei |
| 2023 | 30.029 lei | 6.544 lei | 1 | 34.114 lei | 32.320 lei | 1.794 lei |
| 2022 | 4.430 lei | -5.094 lei | 0 | 25.364 lei | 30.114 lei | -4.750 lei |
| 2021 | 2.683 lei | 144 lei | 0 | 25.240 lei | 24.896 lei | 344 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 2.908 lei
- Venituri totale
- 2.908 lei
- Cheltuieli totale
- 2.607 lei
- Profit brut
- 301 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 301 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.139 lei
- Active circulante
- 6.111 lei
- Stocuri
- 5.556 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 555 lei
- Datorii
- 30.438 lei
- Capitaluri
- -7.188 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.052 lei
- Venituri totale
- 4.052 lei
- Cheltuieli totale
- 13.331 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.279 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.283 lei
- Active imobilizate
- 17.139 lei
- Active circulante
- 6.811 lei
- Stocuri
- 6.034 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 777 lei
- Datorii
- 31.439 lei
- Capitaluri
- -7.489 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 30.029 lei
- Venituri totale
- 52.529 lei
- Cheltuieli totale
- 45.684 lei
- Profit brut
- 6.845 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 6.544 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 17.139 lei
- Active circulante
- 16.975 lei
- Stocuri
- 5.935 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 11.040 lei
- Datorii
- 32.320 lei
- Capitaluri
- 1.794 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 5 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4520 · Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului