ELLA RECORD ENTERTAINMENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Secuieni, Comuna Secuieni, înmatriculată la 20 ianuarie 2020.
Identitate
- Denumire legală
- ELLA RECORD ENTERTAINMENT S.R.L.
- CUI
- 42128502
- Nr. înmatriculare
- J2020000036276
- EUID
- ROONRC.J2020000036276
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 20 ianuarie 2020
Sediu social
- Adresă
- nr. 21, Sat Secuieni, Comuna Secuieni, Neamț
- Localitate
- Sat Secuieni, Comuna Secuieni, Neamț
- Cod poștal
- 617415
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 20.01.2020
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- CHIRILĂ ADRIANA-DANIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 85 din 113 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7311, județul Neamț, peste 26% dintre firmele clasei. Locul 8.074 din 10.171 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 77%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58.176 lei | -62.084 lei | — | 92.256 lei | 1.530 lei | 93.294 lei |
| 2024 | 254.530 lei | 69.695 lei | — | 151.760 lei | 0 lei | 155.078 lei |
| 2023 | 395.595 lei | 85.183 lei | 1 | 120.268 lei | 38.049 lei | 85.383 lei |
| 2022 | 116.670 lei | 68.537 lei | — | 76.571 lei | 2.369 lei | 74.202 lei |
| 2021 | 44.719 lei | 4.528 lei | — | 20.666 lei | 0 lei | 20.666 lei |
| 2020 | 52.024 lei | 30.937 lei | — | 31.702 lei | 565 lei | 31.137 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 58.176 lei
- Venituri totale
- 58.207 lei
- Cheltuieli totale
- 120.291 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 62.084 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 62.084 lei
- Active imobilizate
- 51.564 lei
- Active circulante
- 40.692 lei
- Stocuri
- 5.494 lei
- Creanțe
- 14.190 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.008 lei
- Datorii
- 1.530 lei
- Capitaluri
- 93.294 lei
- Capital subscris vărsat
- 500 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 254.530 lei
- Venituri totale
- 255.036 lei
- Cheltuieli totale
- 174.334 lei
- Profit brut
- 80.702 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 69.695 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 60.697 lei
- Active circulante
- 91.063 lei
- Stocuri
- 5.494 lei
- Creanțe
- 34.934 lei
- Casa și conturi la bănci
- 50.635 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 155.078 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 395.595 lei
- Venituri totale
- 395.604 lei
- Cheltuieli totale
- 291.972 lei
- Profit brut
- 103.632 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 85.183 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 53.860 lei
- Active circulante
- 66.408 lei
- Stocuri
- 5.087 lei
- Creanțe
- 38.820 lei
- Casa și conturi la bănci
- 22.501 lei
- Datorii
- 38.049 lei
- Capitaluri
- 85.383 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 116.670 lei
- Venituri totale
- 116.676 lei
- Cheltuieli totale
- 44.814 lei
- Profit brut
- 71.862 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 68.537 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.130 lei
- Active circulante
- 74.441 lei
- Stocuri
- 5.087 lei
- Creanțe
- 23.808 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.546 lei
- Datorii
- 2.369 lei
- Capitaluri
- 74.202 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 44.719 lei
- Venituri totale
- 44.719 lei
- Cheltuieli totale
- 38.950 lei
- Profit brut
- 5.769 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.528 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.833 lei
- Active circulante
- 16.833 lei
- Stocuri
- 3.310 lei
- Creanțe
- 2.001 lei
- Casa și conturi la bănci
- 11.522 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 20.666 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 52.024 lei
- Venituri totale
- 52.024 lei
- Cheltuieli totale
- 19.558 lei
- Profit brut
- 32.466 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 30.937 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.537 lei
- Active circulante
- 26.165 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.717 lei
- Casa și conturi la bănci
- 21.448 lei
- Datorii
- 565 lei
- Capitaluri
- 31.137 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5912 · Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5913 · Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune (CAEN Rev.3)
- 5914 · Proiecția de filme cinematografice (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 6391 · Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7312 · Servicii de reprezentare media (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înregistrare în scopuri de TVA
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
- Înmatriculare la registrul comerțului