ELIZAM EXPERTCONT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 4, înmatriculată la 13 iulie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ELIZAM EXPERTCONT S.R.L.
- CUI
- 46463011
- Nr. înmatriculare
- J40/13396/2022
- EUID
- ROONRC.J40/13396/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 iulie 2022
Sediu social
- Adresă
- PRINOSULUI, nr. 2, bl. VILA 2, sc. B, et. 1, ap. 9, București Sectorul 4, București
- Localitate
- București Sectorul 4, București
- Cod poștal
- 41257
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.07.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- ZAMFIRESCU ELISABETH-ISABELE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3.145 din 3.225 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6920, municipiul București, peste 3% dintre firmele clasei. Locul 124.214 din 132.982 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 93%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.000 lei | -3.235 lei | — | 104.179 lei | 99.919 lei | 4.260 lei |
| 2024 | 54.126 lei | 35.255 lei | — | 116.127 lei | 80.632 lei | 35.495 lei |
| 2023 | 90.066 lei | 65.829 lei | — | 101.551 lei | 35.482 lei | 66.069 lei |
| 2022 | 37.280 lei | 32.285 lei | — | 33.383 lei | 898 lei | 32.485 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 4.000 lei
- Venituri totale
- 8.946 lei
- Cheltuieli totale
- 12.101 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 3.155 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 3.235 lei
- Active imobilizate
- 3.747 lei
- Active circulante
- 100.432 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 203 lei
- Casa și conturi la bănci
- 100.229 lei
- Datorii
- 99.919 lei
- Capitaluri
- 4.260 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 54.126 lei
- Venituri totale
- 58.499 lei
- Cheltuieli totale
- 15.753 lei
- Profit brut
- 42.746 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.255 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 116.127 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 85 lei
- Casa și conturi la bănci
- 116.042 lei
- Datorii
- 80.632 lei
- Capitaluri
- 35.495 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 90.066 lei
- Venituri totale
- 92.787 lei
- Cheltuieli totale
- 13.516 lei
- Profit brut
- 79.271 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 65.829 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 101.551 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 57 lei
- Casa și conturi la bănci
- 101.494 lei
- Datorii
- 35.482 lei
- Capitaluri
- 66.069 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.280 lei
- Venituri totale
- 37.280 lei
- Cheltuieli totale
- 4.097 lei
- Profit brut
- 33.183 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 32.285 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 33.383 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 33.383 lei
- Datorii
- 898 lei
- Capitaluri
- 32.485 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului