ELIXIR CD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Urleta, Comuna Bănești, înmatriculată la 19 decembrie 2017.
Identitate
- Denumire legală
- ELIXIR CD S.R.L.
- CUI
- 4877492
- Nr. înmatriculare
- J2017002857297
- EUID
- ROONRC.J2017002857297
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 19 decembrie 2017
Sediu social
- Adresă
- Belu, nr. 220A, Sat Urleta, Comuna Bănești, Prahova
- Localitate
- Sat Urleta, Comuna Bănești, Prahova
- Cod poștal
- 107051
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 dec)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- TRANSFER(SOSIRE) din data 18.12.2017
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- LESNIC DANIEL — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 3 din 24 după cifra de afaceri în clasa CAEN 0125, județul Prahova, peste 92% dintre firmele clasei. Locul 4.953 din 21.767 în tot județul, și locul 4.195 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 2%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 880.036 lei | 1.785 lei | 3 | 8.892.871 lei | 93.219 lei | 8.644.448 lei |
| 2024 | 860.802 lei | 3.389 lei | 4 | 8.851.394 lei | 21.958 lei | 8.633.881 lei |
| 2023 | 18.315.094 lei | 1.557.699 lei | 16 | 9.564.166 lei | 389.275 lei | 8.938.984 lei |
| 2022 | 32.282.198 lei | 3.014.792 lei | 23 | 17.536.856 lei | 9.383.596 lei | 7.472.045 lei |
| 2021 | 31.284.358 lei | 3.391.264 lei | 30 | 13.355.249 lei | 4.350.199 lei | 8.309.339 lei |
| 2020 | 25.526.846 lei | 2.019.202 lei | 30 | 9.429.833 lei | 4.745.211 lei | 4.686.414 lei |
| 2019 | 16.380.857 lei | 777.762 lei | 28 | 7.003.385 lei | 4.652.042 lei | 2.615.424 lei |
| 2018 | 16.065.689 lei | 446.154 lei | 27 | 4.644.659 lei | 3.217.017 lei | 1.837.662 lei |
| 2017 | 15.014.794 lei | 361.718 lei | 31 | 4.657.712 lei | 3.528.493 lei | 1.391.508 lei |
| 2016 | 16.486.969 lei | 637.447 lei | 34 | 4.064.113 lei | 2.613.944 lei | 1.667.217 lei |
| 2015 | 14.237.120 lei | 545.086 lei | 34 | 5.246.676 lei | 3.467.234 lei | 1.995.655 lei |
| 2014 | 10.924.017 lei | 366.798 lei | 32 | 4.336.492 lei | 2.885.923 lei | 1.450.569 lei |
| 2013 | 8.671.596 lei | 73.552 lei | 36 | 3.837.739 lei | 2.969.416 lei | 1.083.771 lei |
| 2012 | 8.313.587 lei | 47.905 lei | 27 | 4.566.766 lei | 3.560.670 lei | 1.010.219 lei |
| 2011 | 7.400.840 lei | 52.706 lei | 37 | 4.427.241 lei | 3.461.880 lei | 962.314 lei |
| 2010 | 8.205.798 lei | 7.603 lei | 38 | 4.201.728 lei | 2.934.017 lei | 956.007 lei |
| 2009 | 7.921.769 lei | 102.944 lei | 34 | 4.454.521 lei | 2.600.802 lei | 948.404 lei |
| 2008 | 7.970.320 lei | 64.311 lei | 38 | 5.138.878 lei | 3.203.106 lei | 845.460 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 880.036 lei
- Venituri totale
- 719.591 lei
- Cheltuieli totale
- 717.271 lei
- Profit brut
- 2.320 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.785 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.310.567 lei
- Active circulante
- 582.304 lei
- Stocuri
- 24.740 lei
- Creanțe
- 510.644 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.920 lei
- Datorii
- 93.219 lei
- Capitaluri
- 8.644.448 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.377.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 860.802 lei
- Venituri totale
- 1.215.568 lei
- Cheltuieli totale
- 1.211.572 lei
- Profit brut
- 3.996 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.389 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.199.785 lei
- Active circulante
- 651.609 lei
- Stocuri
- 268.597 lei
- Creanțe
- 199.725 lei
- Casa și conturi la bănci
- 183.287 lei
- Datorii
- 21.958 lei
- Capitaluri
- 8.633.881 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.377.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 4
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 18.315.094 lei
- Venituri totale
- 18.824.447 lei
- Cheltuieli totale
- 17.023.166 lei
- Profit brut
- 1.801.281 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 1.557.699 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 8.226.970 lei
- Active circulante
- 1.337.196 lei
- Stocuri
- 358.587 lei
- Creanțe
- 508.140 lei
- Casa și conturi la bănci
- 470.469 lei
- Datorii
- 389.275 lei
- Capitaluri
- 8.938.984 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.377.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 16
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 32.282.198 lei
- Venituri totale
- 32.612.781 lei
- Cheltuieli totale
- 29.129.114 lei
- Profit brut
- 3.483.667 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.014.792 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 9.157.001 lei
- Active circulante
- 8.379.855 lei
- Stocuri
- 1.443.042 lei
- Creanțe
- 3.575.381 lei
- Casa și conturi la bănci
- 661.432 lei
- Datorii
- 9.383.596 lei
- Capitaluri
- 7.472.045 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.377.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 23
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 31.284.358 lei
- Venituri totale
- 32.320.717 lei
- Cheltuieli totale
- 28.518.864 lei
- Profit brut
- 3.801.853 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.391.264 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 7.545.787 lei
- Active circulante
- 5.809.462 lei
- Stocuri
- 1.484.670 lei
- Creanțe
- 3.346.572 lei
- Casa și conturi la bănci
- 978.220 lei
- Datorii
- 4.350.199 lei
- Capitaluri
- 8.309.339 lei
- Capital subscris vărsat
- 3.377.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 30
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 25.526.846 lei
- Venituri totale
- 25.353.245 lei
- Cheltuieli totale
- 23.036.024 lei
- Profit brut
- 2.317.221 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.019.202 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 5.770.414 lei
- Active circulante
- 3.659.419 lei
- Stocuri
- 356.008 lei
- Creanțe
- 2.610.001 lei
- Casa și conturi la bănci
- 693.410 lei
- Datorii
- 4.745.211 lei
- Capitaluri
- 4.686.414 lei
- Capital subscris vărsat
- 177.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 30
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 16.380.857 lei
- Venituri totale
- 16.780.841 lei
- Cheltuieli totale
- 15.855.893 lei
- Profit brut
- 924.948 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 777.762 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.276.508 lei
- Active circulante
- 2.726.877 lei
- Stocuri
- 501.148 lei
- Creanțe
- 2.180.475 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.254 lei
- Datorii
- 4.652.042 lei
- Capitaluri
- 2.615.424 lei
- Capital subscris vărsat
- 177.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 28
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 16.065.689 lei
- Venituri totale
- 16.195.482 lei
- Cheltuieli totale
- 15.681.670 lei
- Profit brut
- 513.812 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 446.154 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.682.829 lei
- Active circulante
- 1.961.830 lei
- Stocuri
- 469.634 lei
- Creanțe
- 1.474.454 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.742 lei
- Datorii
- 3.217.017 lei
- Capitaluri
- 1.837.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 177.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 27
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 15.014.794 lei
- Venituri totale
- 14.697.925 lei
- Cheltuieli totale
- 14.282.059 lei
- Profit brut
- 415.866 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 361.718 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.706.973 lei
- Active circulante
- 1.950.739 lei
- Stocuri
- 608.010 lei
- Creanțe
- 1.235.113 lei
- Casa și conturi la bănci
- 107.616 lei
- Datorii
- 3.528.493 lei
- Capitaluri
- 1.391.508 lei
- Capital subscris vărsat
- 177.220 lei
- Număr mediu de salariați
- 31
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 16.486.969 lei
- Venituri totale
- 16.541.833 lei
- Cheltuieli totale
- 15.791.008 lei
- Profit brut
- 750.825 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 637.447 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.717.162 lei
- Active circulante
- 2.346.951 lei
- Stocuri
- 285.396 lei
- Creanțe
- 2.022.248 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.307 lei
- Datorii
- 2.613.944 lei
- Capitaluri
- 1.667.217 lei
- Capital subscris vărsat
- 177.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 34
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 14.237.120 lei
- Venituri totale
- 14.368.228 lei
- Cheltuieli totale
- 13.723.816 lei
- Profit brut
- 644.412 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 545.086 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.876.955 lei
- Active circulante
- 3.369.721 lei
- Stocuri
- 414.628 lei
- Creanțe
- 2.934.777 lei
- Casa și conturi la bănci
- 20.316 lei
- Datorii
- 3.467.234 lei
- Capitaluri
- 1.995.655 lei
- Capital subscris vărsat
- 177.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 34
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.924.017 lei
- Venituri totale
- 11.229.581 lei
- Cheltuieli totale
- 10.784.902 lei
- Profit brut
- 444.679 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 366.798 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.781.257 lei
- Active circulante
- 2.555.235 lei
- Stocuri
- 384.119 lei
- Creanțe
- 2.081.403 lei
- Casa și conturi la bănci
- 89.713 lei
- Datorii
- 2.885.923 lei
- Capitaluri
- 1.450.569 lei
- Capital subscris vărsat
- 177.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 32
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.671.596 lei
- Venituri totale
- 9.204.992 lei
- Cheltuieli totale
- 9.116.188 lei
- Profit brut
- 88.804 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 73.552 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 1.939.838 lei
- Active circulante
- 1.897.901 lei
- Stocuri
- 315.567 lei
- Creanțe
- 1.444.880 lei
- Casa și conturi la bănci
- 137.454 lei
- Datorii
- 2.969.416 lei
- Capitaluri
- 1.083.771 lei
- Capital subscris vărsat
- 177.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 36
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.313.587 lei
- Venituri totale
- 8.677.866 lei
- Cheltuieli totale
- 8.619.033 lei
- Profit brut
- 58.833 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 47.905 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.153.976 lei
- Active circulante
- 2.412.790 lei
- Stocuri
- 613.433 lei
- Creanțe
- 1.689.965 lei
- Casa și conturi la bănci
- 109.392 lei
- Datorii
- 3.560.670 lei
- Capitaluri
- 1.010.219 lei
- Capital subscris vărsat
- 177.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 27
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.400.840 lei
- Venituri totale
- 7.288.021 lei
- Cheltuieli totale
- 7.224.142 lei
- Profit brut
- 63.879 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 52.706 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.114.806 lei
- Active circulante
- 2.312.435 lei
- Stocuri
- 900.282 lei
- Creanțe
- 1.341.803 lei
- Casa și conturi la bănci
- 70.350 lei
- Datorii
- 3.461.880 lei
- Capitaluri
- 962.314 lei
- Capital subscris vărsat
- 177.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 37
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.205.798 lei
- Venituri totale
- 8.718.748 lei
- Cheltuieli totale
- 8.686.827 lei
- Profit brut
- 31.921 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 7.603 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 2.416.704 lei
- Active circulante
- 1.785.024 lei
- Stocuri
- 956.444 lei
- Creanțe
- 659.938 lei
- Casa și conturi la bănci
- 168.642 lei
- Datorii
- 2.934.017 lei
- Capitaluri
- 956.007 lei
- Capital subscris vărsat
- 177.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 38
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.921.769 lei
- Venituri totale
- 8.024.682 lei
- Cheltuieli totale
- 7.901.903 lei
- Profit brut
- 122.779 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 102.944 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 3.034.169 lei
- Active circulante
- 1.420.352 lei
- Stocuri
- 322.216 lei
- Creanțe
- 982.920 lei
- Casa și conturi la bănci
- 115.216 lei
- Datorii
- 2.600.802 lei
- Capitaluri
- 948.404 lei
- Capital subscris vărsat
- 177.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 34
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.970.320 lei
- Venituri totale
- 8.290.040 lei
- Cheltuieli totale
- 8.206.848 lei
- Profit brut
- 83.192 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 64.311 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 3.370.184 lei
- Active circulante
- 1.768.694 lei
- Stocuri
- 366.373 lei
- Creanțe
- 1.268.214 lei
- Casa și conturi la bănci
- 134.107 lei
- Datorii
- 3.203.106 lei
- Capitaluri
- 845.460 lei
- Capital subscris vărsat
- 177.200 lei
- Număr mediu de salariați
- 38
Activități autorizate (CAEN)
- 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0113 · Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor (CAEN Rev.3)
- 0121 · Cultivarea strugurilor (CAEN Rev.3)
- 0124 · Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase (CAEN Rev.3)
- 0125 · Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor (CAEN Rev.3)
- 0126 · Cultivarea fructelor oleaginoase (CAEN Rev.3)
- 0129 · Cultivarea altor plante permanente (CAEN Rev.3)
- 1032 · Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN Rev.3)
- 1039 · Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 1061 · Fabricarea produselor de morărit (CAEN Rev.3)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.3)
- 1073 · Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar (CAEN Rev.3)
- 1082 · Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 1086 · Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice (CAEN Rev.3)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 3811 · Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.3)
- 3822 · Producția de energie (electrică sau termică) prin tratarea deșeurilor (inclusiv prin incinerare) (CAEN Rev.3)
- 3823 · Alte activități de tratare a deșeurilor (CAEN Rev.3)
- 3831 · Incinerarea deșeurilor fără producție de energie (CAEN Rev.3)
- 3832 · Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri (CAEN Rev.3)
- 3833 · Alte activități de eliminare a deșeurilor (CAEN Rev.3)
- 4611 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN Rev.3)
- 4617 · Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.3)
- 4621 · Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat (CAEN Rev.3)
- 4631 · Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor (CAEN Rev.3)
- 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN Rev.3)
- 4633 · Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile (CAEN Rev.3)
- 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4638 · Comerț cu ridicata specializat al altor alimente (CAEN Rev.3)
- 4639 · Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4721 · Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete (CAEN Rev.3)
- 4722 · Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4727 · Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (CAEN Rev.3)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.3)
- 5210 · Depozitări (CAEN Rev.3)
- 5224 · Manipulări (CAEN Rev.3)
- 5231 · Activități de intermediere pentru transportul de marfă (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.3)
- 5622 · Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 5640 · Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor (CAEN Rev.3)
- 8292 · Activități de ambalare (CAEN Rev.3)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.3)
- 9130 · Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
- Înmatriculare la registrul comerțului
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
Înregistrări mai vechi (6)
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1993
- Înregistrare în scopuri de TVA