ELITE SEARCHERS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în București Sectorul 1, înmatriculată la 22 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ELITE SEARCHERS S.R.L.
- CUI
- 39387680
- Nr. înmatriculare
- J2018007182407
- EUID
- ROONRC.J2018007182407
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 22 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- AV. GEORGE VALENTIN BIBESCU, nr. 20-22, bl. XI/1, sc. 1, et. 1, ap. 6, București Sectorul 1, București
- Localitate
- București Sectorul 1, București
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 nov)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 22.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- FAIER SORINA-ANDREEA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 94 din 446 după cifra de afaceri în clasa CAEN 7810, municipiul București, peste 79% dintre firmele clasei. Locul 35.403 din 132.982 în tot județul, și locul 27.628 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 27%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 734.429 lei | 327.023 lei | 2 | 895.036 lei | 568.140 lei | 327.263 lei |
| 2024 | 1.001.825 lei | 535.126 lei | 3 | 794.786 lei | 64.583 lei | 730.781 lei |
| 2023 | 826.305 lei | 299.804 lei | 3 | 679.926 lei | 93.786 lei | 586.615 lei |
| 2022 | 1.222.824 lei | 752.476 lei | 3 | 1.261.601 lei | 495.405 lei | 767.334 lei |
| 2021 | 1.062.194 lei | 814.618 lei | 2 | 952.539 lei | 137.810 lei | 814.858 lei |
| 2020 | 475.354 lei | 297.353 lei | 1 | 376.296 lei | 15.283 lei | 361.480 lei |
| 2019 | 626.612 lei | 413.916 lei | 1 | 514.182 lei | 13.004 lei | 501.228 lei |
| 2018 | 132.152 lei | 87.112 lei | — | 95.643 lei | 8.407 lei | 87.312 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 734.429 lei
- Venituri totale
- 746.072 lei
- Cheltuieli totale
- 402.158 lei
- Profit brut
- 343.914 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 327.023 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 30.052 lei
- Active circulante
- 864.984 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 339.438 lei
- Casa și conturi la bănci
- 525.546 lei
- Datorii
- 568.140 lei
- Capitaluri
- 327.263 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.001.825 lei
- Venituri totale
- 1.002.518 lei
- Cheltuieli totale
- 441.909 lei
- Profit brut
- 560.609 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 535.126 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 82.897 lei
- Active circulante
- 711.889 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 157.305 lei
- Casa și conturi la bănci
- 554.584 lei
- Datorii
- 64.583 lei
- Capitaluri
- 730.781 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 826.305 lei
- Venituri totale
- 831.589 lei
- Cheltuieli totale
- 526.120 lei
- Profit brut
- 305.469 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 299.804 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 157.565 lei
- Active circulante
- 522.361 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 70.137 lei
- Casa și conturi la bănci
- 452.224 lei
- Datorii
- 93.786 lei
- Capitaluri
- 586.615 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 8 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4740 · Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev.3)
- 5829 · Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.3)
- 5911 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN Rev.3)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.3)
- 6290 · Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN Rev.3)
- 7311 · Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev.3)
- 7810 · Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înregistrare în scopuri de TVA
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului