ELISHA ROELKA RELAX S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Baia Mare, înmatriculată la 17 decembrie 2019.
Identitate
- Denumire legală
- ELISHA ROELKA RELAX S.R.L.
- CUI
- 42034254
- Nr. înmatriculare
- J2019002092245
- EUID
- ROONRC.J2019002092245
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 decembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- GEORGE COȘBUC, nr. 13, ap. 13, Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Localitate
- Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Cod poștal
- 430244
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.12.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- PETRI DANIELA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 8 din 19 după cifra de afaceri în clasa CAEN 6310, județul Maramureș, peste 63% dintre firmele clasei. Locul 10.186 din 13.620 în tot județul, și locul 5.697 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 27%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65.500 lei | 14.291 lei | 1 | 11.865 lei | 23.807 lei | -11.942 lei |
| 2024 | 51.500 lei | 7.480 lei | 1 | 8.721 lei | 34.954 lei | -26.233 lei |
| 2023 | 21.950 lei | -16.591 lei | 1 | 4.754 lei | 38.467 lei | -33.713 lei |
| 2022 | 12.050 lei | -14.668 lei | 1 | 6.000 lei | 23.122 lei | -17.122 lei |
| 2021 | 3.200 lei | -3.296 lei | 1 | 4.480 lei | 6.934 lei | -2.454 lei |
| 2020 | 2.000 lei | 642 lei | 1 | 842 lei | 0 lei | 842 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 65.500 lei
- Venituri totale
- 65.500 lei
- Cheltuieli totale
- 50.554 lei
- Profit brut
- 14.946 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 14.291 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 11.865 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 9.500 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.365 lei
- Datorii
- 23.807 lei
- Capitaluri
- -11.942 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 51.500 lei
- Venituri totale
- 51.500 lei
- Cheltuieli totale
- 43.505 lei
- Profit brut
- 7.995 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 7.480 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 8.721 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 4.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 4.721 lei
- Datorii
- 34.954 lei
- Capitaluri
- -26.233 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 21.950 lei
- Venituri totale
- 21.950 lei
- Cheltuieli totale
- 38.321 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 16.371 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 16.591 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.754 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 4.754 lei
- Datorii
- 38.467 lei
- Capitaluri
- -33.713 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 6 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 6020 · Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video (CAEN Rev.3)
- 6039 · Activități de distribuție a altor conținuturi (CAEN Rev.3)
- 6220 · Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.3)
- 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.3)
- 7820 · Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN Rev.3)
- 9319 · Alte activități sportive n.c.a (CAEN Rev.3)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.3)
Coduri anterioare (4 din 4)
- 6203 · Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (Rev.2, recodificat în 6220, până la 2 sept)
- 6311 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (Rev.2, recodificat în 6020, până la 2 sept)
- 7830 · Servicii de furnizare și management a forței de muncă (Rev.2, recodificat în 7820, până la 2 sept)
- 9319 · Alte activități sportive (Rev.2, recodificat în 9319, până la 2 sept)
Istoric
Nicio modificare observată din 8 iulie 2026. Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Înmatriculare la registrul comerțului