ELIRA VILLAS S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 24 septembrie 2019.
Firma nu este în funcțiune: în dizolvare / lichidare. Firma este în dizolvare sau lichidare, o etapă care se încheie cu radierea. Starea completă, cu toate mențiunile din registru, este mai jos.
Identitate
- Denumire legală
- ELIRA VILLAS S.R.L.
- CUI
- 41675579
- Nr. înmatriculare
- J13/3274/2019
- EUID
- ROONRC.J13/3274/2019
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 24 septembrie 2019
Sediu social
- Adresă
- ORHIDEELOR, nr. 6, bl. U1, sc. B, et. P, ap. 21, CAM.1, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900513
Stare
- Stare ONRC
- dizolvare (cod 1049, din 2 sept)
- Plătitor de TVA
- nu (până la 28 ian)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 24.09.2019
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- POPESCU DOINA-LILIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -7.143 lei | 0 | 254.458 lei | 241.361 lei | 13.097 lei |
| 2024 | 1.002.639 lei | 422.507 lei | 1 | 684.306 lei | 179.406 lei | 504.900 lei |
| 2023 | 252.073 lei | 90.378 lei | 3 | 423.905 lei | 341.512 lei | 82.393 lei |
| 2022 | 1.000 lei | -2.041 lei | 1 | 398.005 lei | 405.990 lei | -7.985 lei |
| 2021 | — | -2.410 lei | — | 397.265 lei | 403.209 lei | -5.944 lei |
| 2020 | — | -2.075 lei | — | 275 lei | 3.809 lei | -3.534 lei |
| 2019 | — | -1.659 lei | — | 1.141 lei | 2.600 lei | -1.459 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 1.212 lei
- Cheltuieli totale
- 8.355 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 7.143 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 7.143 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 254.458 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 171.888 lei
- Casa și conturi la bănci
- 82.570 lei
- Datorii
- 241.361 lei
- Capitaluri
- 13.097 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 0
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.002.639 lei
- Venituri totale
- 1.399.643 lei
- Cheltuieli totale
- 936.733 lei
- Profit brut
- 462.910 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 422.507 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 684.306 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 545.065 lei
- Casa și conturi la bănci
- 139.241 lei
- Datorii
- 179.406 lei
- Capitaluri
- 504.900 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 252.073 lei
- Venituri totale
- 252.073 lei
- Cheltuieli totale
- 159.809 lei
- Profit brut
- 92.264 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 90.378 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 397.000 lei
- Active circulante
- 26.905 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 12.712 lei
- Casa și conturi la bănci
- 14.193 lei
- Datorii
- 341.512 lei
- Capitaluri
- 82.393 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 3
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 7 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4110 · Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
- 4120 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
- 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
- 4212 · Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
- 4213 · Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
- 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
- 4222 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
- 4291 · Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
- 4311 · Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
- 4312 · Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
- 4313 · Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4333 · Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
- 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
- 4339 · Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
- 4391 · Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
- Stare
- funcțiune (8 iul → 2 sept)
- dizolvare (2 sept → prezent)
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2026
- Stare la registrul comerțului: dizolvare
- Ieșire din evidența plătitorilor de TVA
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
- Înregistrare în scopuri de TVA
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
- Înmatriculare la registrul comerțului