ELIA-DAMASC 2018 S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Făgăraș, înmatriculată la 17 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- ELIA-DAMASC 2018 S.R.L.
- CUI
- 39364627
- Nr. înmatriculare
- J8/1177/2018
- EUID
- ROONRC.J8/1177/2018
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- 13 DECEMBRIE, bl. 21, ap. 17, Municipiul Făgăraș, Brașov
- Localitate
- Municipiul Făgăraș, Brașov
- Cod poștal
- 505200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- da (din 4 iul)
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LUNGU FLORIAN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Brașov; ultimul an depus este 2021.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | 0 lei | — | 3.078 lei | 3.234 lei | -156 lei |
| 2020 | — | 0 lei | — | 3.078 lei | 3.234 lei | -156 lei |
| 2019 | 1.703 lei | 658 lei | — | 3.077 lei | 3.234 lei | -157 lei |
| 2018 | 1.906 lei | -1.015 lei | — | 2.717 lei | 3.532 lei | -815 lei |
Toți indicatorii
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.078 lei
- Stocuri
- 2.796 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 282 lei
- Datorii
- 3.234 lei
- Capitaluri
- -156 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.078 lei
- Stocuri
- 2.796 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 282 lei
- Datorii
- 3.234 lei
- Capitaluri
- -156 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.703 lei
- Venituri totale
- 1.703 lei
- Cheltuieli totale
- 993 lei
- Profit brut
- 710 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 658 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.077 lei
- Stocuri
- 2.795 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 282 lei
- Datorii
- 3.234 lei
- Capitaluri
- -157 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.906 lei
- Venituri totale
- 1.936 lei
- Cheltuieli totale
- 2.893 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 957 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.015 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 2.717 lei
- Stocuri
- 2.517 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 200 lei
- Datorii
- 3.532 lei
- Capitaluri
- -815 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 1032 · Fabricarea sucurilor de fructe și legume (CAEN Rev.2)
- 1052 · Fabricarea înghețatei (CAEN Rev.2)
- 1071 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1072 · Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
- 1082 · Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
- 1089 · Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4781 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4782 · Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 4799 · Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 9321 · Bâlciuri și parcuri de distracții (CAEN Rev.2)
- 9329 · Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Declarată inactivă fiscal de ANAF
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului