ELENA STOMADENT S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Brăila, înmatriculată la 23 martie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ELENA STOMADENT S.R.L.
- CUI
- 45845358
- Nr. înmatriculare
- J9/216/2022
- EUID
- ROONRC.J9/216/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 23 martie 2022
Sediu social
- Adresă
- PLANTELOR, nr. 28, Municipiul Brăila, Brăila
- Localitate
- Municipiul Brăila, Brăila
- Cod poștal
- 810137
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 23.03.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- GHEORGHE ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Depunerea pe anul 2025 nu conține o cifră de afaceri, așa că firma nu intră în clasamentele pe județul Brăila.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -5.264 lei | — | 2.924 lei | 9.819 lei | -6.895 lei |
| 2024 | 20.182 lei | -5.100 lei | — | 3.712 lei | 5.342 lei | -1.630 lei |
| 2023 | 15.558 lei | -9.575 lei | — | 3.469 lei | 0 lei | 3.469 lei |
| 2022 | 28.023 lei | 12.844 lei | — | 13.512 lei | 468 lei | 13.044 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 5.264 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.264 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.264 lei
- Active imobilizate
- 1.695 lei
- Active circulante
- 1.229 lei
- Stocuri
- 510 lei
- Creanțe
- 391 lei
- Casa și conturi la bănci
- 328 lei
- Datorii
- 9.819 lei
- Capitaluri
- -6.895 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 20.182 lei
- Venituri totale
- 20.182 lei
- Cheltuieli totale
- 25.282 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 5.100 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 5.100 lei
- Active imobilizate
- 2.448 lei
- Active circulante
- 1.264 lei
- Stocuri
- 510 lei
- Creanțe
- 391 lei
- Casa și conturi la bănci
- 363 lei
- Datorii
- 5.342 lei
- Capitaluri
- -1.630 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 15.558 lei
- Venituri totale
- 15.558 lei
- Cheltuieli totale
- 25.133 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 9.575 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 9.575 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.469 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 259 lei
- Casa și conturi la bănci
- 3.210 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 3.469 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 28.023 lei
- Venituri totale
- 28.023 lei
- Cheltuieli totale
- 14.339 lei
- Profit brut
- 13.684 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.844 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 13.512 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 13.512 lei
- Datorii
- 468 lei
- Capitaluri
- 13.044 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 8623 · Activități de asistență stomatologică (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului