ELECTROTERMOMETRIA SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Pașcani, înmatriculată la 4 august 1992.
Identitate
- Denumire legală
- ELECTROTERMOMETRIA SRL
- CUI
- 1999185
- Nr. înmatriculare
- J22/2082/1992
- EUID
- ROONRC.J22/2082/1992
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 4 august 1992
Sediu social
- Adresă
- Str. 1 DECEMBRIE 1918, nr. 44, Municipiul Pașcani, Iași
- Localitate
- Municipiul Pașcani, Iași
- Cod poștal
- 705200
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 28.11.1992
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- DABÎCA VIANOR — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 2 din 12 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2651, județul Iași, peste 92% dintre firmele clasei. Locul 743 din 25.162 în tot județul, și locul 434 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 12%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.115.068 lei | 516.280 lei | 35 | 9.258.100 lei | 5.716.152 lei | 2.403.386 lei |
| 2024 | 9.927.034 lei | 180.641 lei | 36 | 10.164.401 lei | 6.777.687 lei | 2.067.747 lei |
| 2023 | 12.018.528 lei | 490.781 lei | 39 | 10.400.503 lei | 5.914.012 lei | 2.740.443 lei |
| 2022 | 12.513.453 lei | 362.556 lei | 43 | 8.628.092 lei | 6.379.571 lei | 2.249.662 lei |
| 2021 | 11.166.721 lei | 91.745 lei | 45 | 8.050.751 lei | 4.721.438 lei | 3.399.893 lei |
| 2020 | 7.809.300 lei | 63.056 lei | 45 | 8.478.906 lei | 5.170.758 lei | 3.308.148 lei |
| 2019 | 10.071.857 lei | 411.161 lei | 45 | 8.027.049 lei | 4.815.043 lei | 3.245.091 lei |
| 2018 | 8.011.765 lei | 260.774 lei | 44 | 7.405.533 lei | 4.616.765 lei | 2.833.931 lei |
| 2017 | 6.548.901 lei | 138.224 lei | 46 | 7.455.742 lei | 4.976.048 lei | 2.573.156 lei |
| 2016 | 4.686.612 lei | 152.229 lei | 46 | 7.158.942 lei | 4.817.763 lei | 2.434.932 lei |
| 2015 | 4.985.176 lei | 64.839 lei | 45 | 6.579.495 lei | 4.412.157 lei | 2.282.704 lei |
| 2014 | 4.534.628 lei | 26.543 lei | 48 | 7.170.997 lei | 5.046.867 lei | 2.217.865 lei |
| 2013 | 4.328.978 lei | 35.674 lei | 51 | 7.612.352 lei | 5.518.474 lei | 2.191.322 lei |
| 2012 | 4.449.177 lei | 42.713 lei | 50 | 7.521.852 lei | 5.466.505 lei | 2.155.648 lei |
| 2011 | 5.917.827 lei | 91.788 lei | 51 | 6.959.516 lei | 4.889.843 lei | 2.131.372 lei |
| 2010 | 5.362.116 lei | 134.041 lei | 51 | 6.662.898 lei | 4.647.953 lei | 2.039.584 lei |
| 2009 | 6.462.706 lei | 107.128 lei | 51 | 6.393.114 lei | 4.375.316 lei | 2.012.671 lei |
| 2008 | 8.952.156 lei | 112.380 lei | 51 | 5.962.646 lei | 3.915.459 lei | 2.017.923 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.115.068 lei
- Venituri totale
- 11.483.596 lei
- Cheltuieli totale
- 10.865.913 lei
- Profit brut
- 617.683 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 516.280 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.942.696 lei
- Active circulante
- 5.315.404 lei
- Stocuri
- 2.486.733 lei
- Creanțe
- 2.242.783 lei
- Casa și conturi la bănci
- 585.888 lei
- Datorii
- 5.716.152 lei
- Capitaluri
- 2.403.386 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 35
2024 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 9.927.034 lei
- Venituri totale
- 10.014.485 lei
- Cheltuieli totale
- 9.812.732 lei
- Profit brut
- 201.753 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 180.641 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.386.961 lei
- Active circulante
- 5.777.440 lei
- Stocuri
- 3.345.622 lei
- Creanțe
- 2.210.069 lei
- Casa și conturi la bănci
- 221.749 lei
- Datorii
- 6.777.687 lei
- Capitaluri
- 2.067.747 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 36
2023 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 12.018.528 lei
- Venituri totale
- 11.830.102 lei
- Cheltuieli totale
- 11.244.858 lei
- Profit brut
- 585.244 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 490.781 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 4.303.886 lei
- Active circulante
- 6.096.617 lei
- Stocuri
- 2.765.556 lei
- Creanțe
- 3.279.563 lei
- Casa și conturi la bănci
- 51.498 lei
- Datorii
- 5.914.012 lei
- Capitaluri
- 2.740.443 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 39
2022 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 12.513.453 lei
- Venituri totale
- 12.988.199 lei
- Cheltuieli totale
- 12.565.735 lei
- Profit brut
- 422.464 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 362.556 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.920.830 lei
- Active circulante
- 5.707.262 lei
- Stocuri
- 3.012.722 lei
- Creanțe
- 2.400.430 lei
- Casa și conturi la bănci
- 294.110 lei
- Datorii
- 6.379.571 lei
- Capitaluri
- 2.249.662 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 43
2021 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 11.166.721 lei
- Venituri totale
- 11.127.451 lei
- Cheltuieli totale
- 11.021.108 lei
- Profit brut
- 106.343 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 91.745 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.790.089 lei
- Active circulante
- 5.260.662 lei
- Stocuri
- 2.787.275 lei
- Creanțe
- 2.052.839 lei
- Casa și conturi la bănci
- 420.548 lei
- Datorii
- 4.721.438 lei
- Capitaluri
- 3.399.893 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 45
2020 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 7.809.300 lei
- Venituri totale
- 8.265.460 lei
- Cheltuieli totale
- 8.199.099 lei
- Profit brut
- 66.361 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 63.056 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.025.242 lei
- Active circulante
- 5.453.664 lei
- Stocuri
- 2.937.836 lei
- Creanțe
- 2.461.575 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.253 lei
- Datorii
- 5.170.758 lei
- Capitaluri
- 3.308.148 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 45
2019 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 10.071.857 lei
- Venituri totale
- 10.340.957 lei
- Cheltuieli totale
- 9.856.048 lei
- Profit brut
- 484.909 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 411.161 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.223.963 lei
- Active circulante
- 4.803.086 lei
- Stocuri
- 2.276.287 lei
- Creanțe
- 2.236.678 lei
- Casa și conturi la bănci
- 290.121 lei
- Datorii
- 4.815.043 lei
- Capitaluri
- 3.245.091 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 45
2018 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.011.765 lei
- Venituri totale
- 7.798.321 lei
- Cheltuieli totale
- 7.506.966 lei
- Profit brut
- 291.355 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 260.774 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.891.147 lei
- Active circulante
- 4.514.386 lei
- Stocuri
- 2.521.120 lei
- Creanțe
- 1.953.126 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.140 lei
- Datorii
- 4.616.765 lei
- Capitaluri
- 2.833.931 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 44
2017 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.548.901 lei
- Venituri totale
- 6.692.462 lei
- Cheltuieli totale
- 6.537.393 lei
- Profit brut
- 155.069 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 138.224 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.875.639 lei
- Active circulante
- 4.580.103 lei
- Stocuri
- 2.375.812 lei
- Creanțe
- 2.043.418 lei
- Casa și conturi la bănci
- 160.873 lei
- Datorii
- 4.976.048 lei
- Capitaluri
- 2.573.156 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 46
2016 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.686.612 lei
- Venituri totale
- 4.783.954 lei
- Cheltuieli totale
- 4.602.259 lei
- Profit brut
- 181.695 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 152.229 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 3.009.788 lei
- Active circulante
- 4.149.154 lei
- Stocuri
- 2.466.560 lei
- Creanțe
- 1.569.957 lei
- Casa și conturi la bănci
- 112.637 lei
- Datorii
- 4.817.763 lei
- Capitaluri
- 2.434.932 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 46
2015 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.985.176 lei
- Venituri totale
- 4.929.304 lei
- Cheltuieli totale
- 4.849.312 lei
- Profit brut
- 79.992 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 64.839 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.404.822 lei
- Active circulante
- 4.174.673 lei
- Stocuri
- 2.721.719 lei
- Creanțe
- 1.413.896 lei
- Casa și conturi la bănci
- 39.058 lei
- Datorii
- 4.412.157 lei
- Capitaluri
- 2.282.704 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 45
2014 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.534.628 lei
- Venituri totale
- 4.538.605 lei
- Cheltuieli totale
- 4.502.573 lei
- Profit brut
- 36.032 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 26.543 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.479.828 lei
- Active circulante
- 4.691.169 lei
- Stocuri
- 3.132.925 lei
- Creanțe
- 1.480.904 lei
- Casa și conturi la bănci
- 77.340 lei
- Datorii
- 5.046.867 lei
- Capitaluri
- 2.217.865 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 48
2013 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.328.978 lei
- Venituri totale
- 4.431.127 lei
- Cheltuieli totale
- 4.387.168 lei
- Profit brut
- 43.959 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 35.674 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.622.189 lei
- Active circulante
- 4.990.163 lei
- Stocuri
- 2.945.197 lei
- Creanțe
- 1.995.945 lei
- Casa și conturi la bănci
- 49.021 lei
- Datorii
- 5.518.474 lei
- Capitaluri
- 2.191.322 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 51
2012 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 4.449.177 lei
- Venituri totale
- 4.693.622 lei
- Cheltuieli totale
- 4.637.027 lei
- Profit brut
- 56.595 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 42.713 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.797.189 lei
- Active circulante
- 4.724.663 lei
- Stocuri
- 2.747.382 lei
- Creanțe
- 1.970.966 lei
- Casa și conturi la bănci
- 6.315 lei
- Datorii
- 5.466.505 lei
- Capitaluri
- 2.155.648 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 50
2011 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.917.827 lei
- Venituri totale
- 5.981.031 lei
- Cheltuieli totale
- 5.863.129 lei
- Profit brut
- 117.902 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 91.788 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 2.697.765 lei
- Active circulante
- 4.261.751 lei
- Stocuri
- 2.036.643 lei
- Creanțe
- 2.211.916 lei
- Casa și conturi la bănci
- 13.192 lei
- Datorii
- 4.889.843 lei
- Capitaluri
- 2.131.372 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 51
2010 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 5.362.116 lei
- Venituri totale
- 5.622.826 lei
- Cheltuieli totale
- 5.447.007 lei
- Profit brut
- 175.819 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 134.041 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 2.670.279 lei
- Active circulante
- 3.992.619 lei
- Stocuri
- 1.847.627 lei
- Creanțe
- 2.119.619 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.373 lei
- Datorii
- 4.647.953 lei
- Capitaluri
- 2.039.584 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 51
2009 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 6.462.706 lei
- Venituri totale
- 6.345.628 lei
- Cheltuieli totale
- 6.207.140 lei
- Profit brut
- 138.488 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 107.128 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 2.338.318 lei
- Active circulante
- 4.054.796 lei
- Stocuri
- 1.854.009 lei
- Creanțe
- 2.146.766 lei
- Casa și conturi la bănci
- 54.021 lei
- Datorii
- 4.375.316 lei
- Capitaluri
- 2.012.671 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 51
2008 · bilanț lung/scurt
- Cifra de afaceri netă
- 8.952.156 lei
- Venituri totale
- 8.890.719 lei
- Cheltuieli totale
- 8.750.437 lei
- Profit brut
- 140.282 lei
- Pierdere brută
- —
- Profit net
- 112.380 lei
- Pierdere netă
- —
- Active imobilizate
- 2.465.715 lei
- Active circulante
- 3.496.931 lei
- Stocuri
- 1.583.763 lei
- Creanțe
- 1.911.482 lei
- Casa și conturi la bănci
- 1.686 lei
- Datorii
- 3.915.459 lei
- Capitaluri
- 2.017.923 lei
- Capital subscris vărsat
- 51.000 lei
- Număr mediu de salariați
- 51
Contracte publice
- 148 de cumpărături directe, de la 39 de autorități contractante (2021–2026) · valoare însumată de cel mult 2,1 mil. lei
- 174 de contracte atribuite, de la 17 autorități contractante (2018–2026) · valoare însumată de cel mult 35,1 mil. lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA86 de atribuiri · cel mult 14,3 mil. lei
- DELGAZ GRID S.A.o atribuire · cel mult 7,8 mil. lei
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA54 de atribuiri · cel mult 3,5 mil. lei
- OMV PETROM S.Ao atribuire · cel mult 2,9 mil. lei
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A.20 de atribuiri · cel mult 2,2 mil. lei
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A.3 atribuiri · cel mult 1,7 mil. lei
Ultimele 5 atribuiri
- Cumpărare directă
CABLURI DE JOASA TENSIUNE
10.701 lei · C.N.C.F. "C.F.R." S.A.-SUCURSALA REGIONALA C.F. IASI-UNITATE OPERATIONALA · CPV 31321210-7 Cablu de joasa tensiune (Rev.2)
- Cumpărare directă
Rezistente de incalzire electrica
63.539 lei · Societatea de Transport Bucuresti STB SA. · CPV 39715220-5 Rezistente de incalzire electrica (Rev.2)
- Cumpărare directă
Sonda temperatura PT1000 REVIZIA GRIVITA
12.650 lei · SNTFC ,,CFR CALATORI" SA · CPV 31220000-4 Componente de circuite electrice (Rev.2)
- Cumpărare directă
Aparate de Masura si Control- Manometre si Termometre
70.712 lei · COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. · CPV 38410000-2 Instrumente de masurat (Rev.2)
- Cumpărare directă
Piese schimb cuptoare tratament teci grafitate CR # 45612
1.118 lei · Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. · CPV 42942000-1 Cuptoare si accesorii (Rev.2)
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 2 iulie 2018 și 30 iunie 2026. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 2016 · Fabricarea materialelor plastice în forme primare (CAEN Rev.2)
- 2562 · Operațiuni de mecanică generală (CAEN Rev.2)
- 2611 · Fabricarea subansamblurilor electronice (module) (CAEN Rev.2)
- 2651 · Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație (CAEN Rev.2)
- 2731 · Fabricarea de cabluri cu fibră optică (CAEN Rev.2)
- 2732 · Fabricarea altor fire și cabluri electrice și electronice (CAEN Rev.2)
- 2733 · Fabricarea dispozitivelor de conexiune pentru fire și cabluri electrice și electronice (CAEN Rev.2)
- 2790 · Fabricarea altor echipamente electrice (CAEN Rev.2)
- 2812 · Fabricarea de motoare hidraulice (CAEN Rev.2)
- 2814 · Fabricarea de articole de robinetărie (CAEN Rev.2)
- 2931 · Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule (CAEN Rev.2)
- 2932 · Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule (CAEN Rev.2)
- 3312 · Repararea mașinilor (CAEN Rev.2)
- 3511 · Producția de energie electrică (CAEN Rev.2)
- 3512 · Transportul energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3513 · Distribuția energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3514 · Comercializarea energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 4742 · Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
- 4789 · Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
- 7120 · Activități de testări și analize tehnice (CAEN Rev.2)
- 7490 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
Înregistrări mai vechi (6)
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
1993
- Înregistrare în scopuri de TVA
1992
- Înmatriculare la registrul comerțului