ELECTRO-INSTAL-EXPERT-SYSTEM-DGD S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Târgu Mureș, înmatriculată la 8 aprilie 2021.
Identitate
- Denumire legală
- ELECTRO-INSTAL-EXPERT-SYSTEM-DGD S.R.L.
- CUI
- 44080974
- Nr. înmatriculare
- J26/607/2021
- EUID
- ROONRC.J26/607/2021
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 8 aprilie 2021
Sediu social
- Adresă
- HUNEDOARA, nr. 25, ap. 3, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
- Localitate
- Municipiul Târgu Mureș, Mureș
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 08.04.2021
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- IUGA DANIEL FLORIN — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 132 din 199 după cifra de afaceri în clasa CAEN 4321, județul Mureș, peste 34% dintre firmele clasei. Locul 10.107 din 16.897 în tot județul. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 154.816 lei | 12.707 lei | — | 102.618 lei | 20.504 lei | 82.114 lei |
| 2024 | 139.125 lei | 11.712 lei | — | 69.407 lei | 0 lei | 69.407 lei |
| 2023 | 79.095 lei | 19.747 lei | — | 81.625 lei | 23.930 lei | 57.695 lei |
| 2022 | 103.175 lei | 37.708 lei | — | 60.948 lei | 23.000 lei | 37.948 lei |
| 2021 | 37.964 lei | 15.648 lei | — | 19.854 lei | 4.006 lei | 15.848 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 154.816 lei
- Venituri totale
- 154.820 lei
- Cheltuieli totale
- 139.424 lei
- Profit brut
- 15.396 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 12.707 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 102.618 lei
- Stocuri
- 8.999 lei
- Creanțe
- 67.188 lei
- Casa și conturi la bănci
- 26.431 lei
- Datorii
- 20.504 lei
- Capitaluri
- 82.114 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 139.125 lei
- Venituri totale
- 139.127 lei
- Cheltuieli totale
- 125.008 lei
- Profit brut
- 14.119 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 11.712 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 69.407 lei
- Stocuri
- 429 lei
- Creanțe
- 52.059 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.919 lei
- Datorii
- 0 lei
- Capitaluri
- 69.407 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 79.095 lei
- Venituri totale
- 79.097 lei
- Cheltuieli totale
- 55.966 lei
- Profit brut
- 23.131 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 19.747 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 81.625 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 49.702 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.923 lei
- Datorii
- 23.930 lei
- Capitaluri
- 57.695 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 103.175 lei
- Venituri totale
- 103.176 lei
- Cheltuieli totale
- 62.436 lei
- Profit brut
- 40.740 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 37.708 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.948 lei
- Stocuri
- 3.896 lei
- Creanțe
- 32.258 lei
- Casa și conturi la bănci
- 24.794 lei
- Datorii
- 23.000 lei
- Capitaluri
- 37.948 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 37.964 lei
- Venituri totale
- 37.964 lei
- Cheltuieli totale
- 21.200 lei
- Profit brut
- 16.764 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.648 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 19.854 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 19.264 lei
- Casa și conturi la bănci
- 590 lei
- Datorii
- 4.006 lei
- Capitaluri
- 15.848 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Contracte publice
- 2 cumpărături directe, de la 2 autorități contractante (2022) · valoare însumată de cel mult 6 mii lei
Totalul este un maxim, nu o cheltuială. Pe un acord-cadru sursa scrie întreaga valoare a acordului pe rândul fiecărui câștigător, iar pe un contract cu mai multe loturi o repetă pe rândul fiecărui lot, așa că adunarea rândurilor numără de mai multe ori aceiași bani. Numărul atribuirilor este cifra sigură.
Cei mai mari cumpărători
- COMUNA SINPETRU DE CIMPIEo atribuire · cel mult 4 mii lei
- COMUNA SINCAIo atribuire · cel mult 3 mii lei
Ultimele 2 atribuiri
- Cumpărare directă
Inchiriere autoutilitara cu nacela cu deservent
2.880 lei · COMUNA SINCAI · CPV 45510000-5 Inchiriere de macarale cu operator (Rev.2)
- T3 2021Cumpărare directă nr. DA28619900
Inchiriere autoutilitara cu nacela cu deservent
3.600 lei · COMUNA SINPETRU DE CIMPIE · CPV 45510000-5 · Cumparare directa
Contracte de achiziție publică și cumpărături directe: SEAP/SICAP, prin seturile de date deschise publicate trimestrial de Autoritatea pentru Digitalizarea României pe data.gov.ro (CC BY 4.0). Valoarea este cea atribuită, înscrisă în anunțul de atribuire, nu suma plătită efectiv. Atribuiri înregistrate între 31 mai 2022 și 31 mai 2022. Legătura cu firma se face după codul unic de înregistrare din anunț, nu după denumire. Semnalați o eroare la contact.
Activități autorizate (CAEN)
- 3314 · Repararea echipamentelor electrice (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
- 4329 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 4399 · Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4690 · Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN Rev.2)
- 7112 · Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.2)
- 7712 · Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele (CAEN Rev.2)
- 7732 · Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 8020 · Activități de servicii privind sistemele de securizare (CAEN Rev.2)
- 8219 · Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)
- 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 9512 · Repararea echipamentelor de comunicații (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
- Înmatriculare la registrul comerțului