ELECTRIC LEASING S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Sibiu, înmatriculată la 7 iunie 2022.
Identitate
- Denumire legală
- ELECTRIC LEASING S.R.L.
- CUI
- 46260815
- Nr. înmatriculare
- J2022001160323
- EUID
- ROONRC.J2022001160323
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 7 iunie 2022
Sediu social
- Adresă
- Cărămidăriei, nr. 39, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Localitate
- Municipiul Sibiu, Sibiu
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- da (din 1 iul)
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 07.06.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SUCIU LUCICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Sibiu; ultimul an depus este 2024.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 80.093 lei | 27.456 lei | 1 | 93.851 lei | 27.881 lei | 65.970 lei |
| 2023 | 363.693 lei | 201.725 lei | 1 | 207.593 lei | 24.754 lei | 182.839 lei |
| 2022 | 220.375 lei | -19.086 lei | 1 | 63.610 lei | 82.496 lei | -18.886 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 80.093 lei
- Venituri totale
- 80.144 lei
- Cheltuieli totale
- 51.903 lei
- Profit brut
- 28.241 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.456 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 93.851 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 349 lei
- Casa și conturi la bănci
- 93.502 lei
- Datorii
- 27.881 lei
- Capitaluri
- 65.970 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 363.693 lei
- Venituri totale
- 363.925 lei
- Cheltuieli totale
- 158.637 lei
- Profit brut
- 205.288 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 201.725 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 207.593 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 161.019 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.574 lei
- Datorii
- 24.754 lei
- Capitaluri
- 182.839 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 220.375 lei
- Venituri totale
- 220.380 lei
- Cheltuieli totale
- 237.389 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 17.009 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 19.086 lei
- Active imobilizate
- 111 lei
- Active circulante
- 63.499 lei
- Stocuri
- 35.752 lei
- Creanțe
- 10.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 17.747 lei
- Datorii
- 82.496 lei
- Capitaluri
- -18.886 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.3)
- 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.3)
- 4323 · Lucrări de izolații (CAEN Rev.3)
- 4324 · Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.3)
- 4664 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev.3)
- 4684 · Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev.3)
- 7711 · Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înregistrare în scopuri de TVA
- Înmatriculare la registrul comerțului