ELCATA CONEXIUNI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Salva, Comuna Salva, înmatriculată la 13 iunie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- ELCATA CONEXIUNI S.R.L.
- CUI
- 48318840
- Nr. înmatriculare
- J2023000541067
- EUID
- ROONRC.J2023000541067
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 13 iunie 2023
Sediu social
- Adresă
- nr. 214, Sat Salva, Comuna Salva, Bistrița-Năsăud
- Localitate
- Sat Salva, Comuna Salva, Bistrița-Năsăud
- Cod poștal
- 427255
Contact
- Telefon
- 0727 788 604
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 24 iunie 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 13.06.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- CATARIG ADRIANA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 1 din 1 după cifra de afaceri în clasa CAEN 3515, județul Bistrița-Năsăud. Locul 4.379 din 9.250 în tot județul, și locul 3.715 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 11%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 234.000 lei | 156.113 lei | 1 | 165.989 lei | 9.676 lei | 156.313 lei |
| 2024 | 264.000 lei | 209.587 lei | 1 | 214.427 lei | 4.640 lei | 209.787 lei |
| 2023 | 78.000 lei | 56.173 lei | 1 | 66.164 lei | 9.791 lei | 56.373 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 234.000 lei
- Venituri totale
- 234.000 lei
- Cheltuieli totale
- 75.594 lei
- Profit brut
- 158.406 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 156.113 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 165.989 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 134.896 lei
- Casa și conturi la bănci
- 31.093 lei
- Datorii
- 9.676 lei
- Capitaluri
- 156.313 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 264.000 lei
- Venituri totale
- 264.000 lei
- Cheltuieli totale
- 51.826 lei
- Profit brut
- 212.174 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 209.587 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 214.427 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 168.022 lei
- Casa și conturi la bănci
- 46.405 lei
- Datorii
- 4.640 lei
- Capitaluri
- 209.787 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 78.000 lei
- Venituri totale
- 78.000 lei
- Cheltuieli totale
- 21.037 lei
- Profit brut
- 56.963 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 56.173 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 66.164 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 41.000 lei
- Casa și conturi la bănci
- 25.164 lei
- Datorii
- 9.791 lei
- Capitaluri
- 56.373 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 3511 · Producția de energie electrică (CAEN Rev.2)
- 3513 · Distribuția energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 3514 · Comercializarea energiei electrice (CAEN Rev.2)
- 4321 · Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului