ELA SI DANY SRL
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Alba Iulia, înmatriculată la 27 martie 2003.
Identitate
- Denumire legală
- ELA SI DANY SRL
- CUI
- 15325876
- Nr. înmatriculare
- J01/281/2003
- EUID
- ROONRC.J01/281/2003
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 27 martie 2003
Sediu social
- Adresă
- Str. LUCEAFARULUI, nr. 9, bl. C3, ap. 14, Municipiul Alba Iulia, Alba
- Localitate
- Municipiul Alba Iulia, Alba
- Cod poștal
- 2500
Contact
- Telefon
- 0766 660 781
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 25 martie 2024. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- da
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 27.03.2003
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- LANCRAJAN TANASIE — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Alba; ultimul an depus este 2018.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 147.942 lei | -2.976 lei | 2 | 145.687 lei | 8.858 lei | 137.327 lei |
| 2017 | 162.328 lei | 28.461 lei | 1 | 151.726 lei | 11.982 lei | 140.304 lei |
| 2016 | 128.832 lei | 9.562 lei | 1 | 116.542 lei | 5.539 lei | 111.843 lei |
| 2015 | 133.822 lei | -4.033 lei | 1 | 105.358 lei | 3.638 lei | 102.281 lei |
| 2014 | 97.805 lei | -55.160 lei | 1 | 107.056 lei | 2.122 lei | 106.314 lei |
| 2013 | 106.423 lei | 6.325 lei | 2 | 165.176 lei | 4.476 lei | 161.474 lei |
| 2012 | 108.313 lei | -4.988 lei | 3 | 156.953 lei | 2.101 lei | 155.149 lei |
| 2011 | 108.085 lei | 30.811 lei | 2 | 164.498 lei | 4.360 lei | 160.138 lei |
| 2010 | 106.270 lei | 8.358 lei | 2 | 131.965 lei | 2.638 lei | 129.327 lei |
| 2009 | 94.506 lei | 16.751 lei | 1 | 123.078 lei | 2.109 lei | 120.969 lei |
| 2008 | 107.429 lei | 24.371 lei | 1 | 125.823 lei | 21.605 lei | 104.218 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 147.942 lei
- Venituri totale
- 154.742 lei
- Cheltuieli totale
- 156.171 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 1.429 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 2.976 lei
- Active imobilizate
- 66.333 lei
- Active circulante
- 79.354 lei
- Stocuri
- 63.080 lei
- Creanțe
- 0 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.274 lei
- Datorii
- 8.858 lei
- Capitaluri
- 137.327 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
2017 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 162.328 lei
- Venituri totale
- 165.638 lei
- Cheltuieli totale
- 135.520 lei
- Profit brut
- 30.118 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 28.461 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 75.521 lei
- Active circulante
- 76.205 lei
- Stocuri
- 2.740 lei
- Creanțe
- 1 lei
- Casa și conturi la bănci
- 73.464 lei
- Datorii
- 11.982 lei
- Capitaluri
- 140.304 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2016 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 128.832 lei
- Venituri totale
- 154.172 lei
- Cheltuieli totale
- 141.845 lei
- Profit brut
- 12.327 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 9.562 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 43.167 lei
- Active circulante
- 73.375 lei
- Stocuri
- 1.944 lei
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 71.431 lei
- Datorii
- 5.539 lei
- Capitaluri
- 111.843 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Tabelul de mai sus păstrează seria principală pentru toți cei 11 ani; detalierea completă este limitată la cei mai recenți 3.
Activități autorizate (CAEN)
- 4932 · Transporturi cu taxiuri (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
2017
- Situații financiare depuse pentru anul 2017
2016
- Situații financiare depuse pentru anul 2016
2015
- Situații financiare depuse pentru anul 2015
2014
- Situații financiare depuse pentru anul 2014
2013
- Situații financiare depuse pentru anul 2013
2012
- Situații financiare depuse pentru anul 2012
2011
- Situații financiare depuse pentru anul 2011
2010
- Situații financiare depuse pentru anul 2010
2009
- Situații financiare depuse pentru anul 2009
2008
- Situații financiare depuse pentru anul 2008
2003
- Înmatriculare la registrul comerțului