EL TÂMPLARU BENI S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Bodești, Comuna Bodești, înmatriculată la 21 februarie 2023.
Identitate
- Denumire legală
- EL TÂMPLARU BENI S.R.L.
- CUI
- 47676832
- Nr. înmatriculare
- J27/190/2023
- EUID
- ROONRC.J27/190/2023
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 21 februarie 2023
Sediu social
- Adresă
- Ștefan cel Mare, nr. 122A, Sat Bodești, Comuna Bodești, Neamț
- Localitate
- Sat Bodești, Comuna Bodești, Neamț
- Cod poștal
- 617070
Contact
- Telefon
- 0749 598 027
Telefon declarat la Ministerul Finanțelor, actualizat la 27 mai 2025. Este numărul pe care firma l-a declarat autorității fiscale, nu un contact verificat de redacție.
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 21.02.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- BURDULOI PAULA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 38 din 39 după cifra de afaceri în clasa CAEN 1623, județul Neamț, peste 5% dintre firmele clasei. Locul 9.611 din 10.134 în tot județul, și locul 3.981 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 79%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.700 lei | -13.903 lei | 1 | 26.699 lei | 37.179 lei | -10.480 lei |
| 2024 | 27.650 lei | 4.437 lei | 1 | 4.137 lei | 714 lei | 3.423 lei |
| 2023 | 59.955 lei | -1.214 lei | 1 | 14.961 lei | 15.975 lei | -1.014 lei |
Indicatori detaliați pentru ultimii 3 ani
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 5.700 lei
- Venituri totale
- 5.700 lei
- Cheltuieli totale
- 19.603 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 13.903 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 13.903 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 26.699 lei
- Stocuri
- 17.872 lei
- Creanțe
- 6.720 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.107 lei
- Datorii
- 37.179 lei
- Capitaluri
- -10.480 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 27.650 lei
- Venituri totale
- 45.025 lei
- Cheltuieli totale
- 40.138 lei
- Profit brut
- 4.887 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.437 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 4.137 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 1.672 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.465 lei
- Datorii
- 714 lei
- Capitaluri
- 3.423 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 59.955 lei
- Venituri totale
- 59.955 lei
- Cheltuieli totale
- 60.570 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 615 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.214 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 14.961 lei
- Stocuri
- 12.372 lei
- Creanțe
- 81 lei
- Casa și conturi la bănci
- 2.508 lei
- Datorii
- 15.975 lei
- Capitaluri
- -1.014 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
Activități autorizate (CAEN)
- 1623 · Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN Rev.2)
- 1624 · Fabricarea ambalajelor din lemn (CAEN Rev.2)
- 1629 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.2)
- 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN Rev.2)
- 3102 · Fabricarea de mobilă pentru bucătării (CAEN Rev.2)
- 3109 · Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev.2)
- 4332 · Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
- 4619 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
- 4941 · Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
- 9524 · Repararea mobilei și a furniturilor casnice (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-09-02). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului