EL RO DAMARA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Apateu, Comuna Culciu, înmatriculată la 29 august 2022.
Identitate
- Denumire legală
- EL RO DAMARA S.R.L.
- CUI
- 46740694
- Nr. înmatriculare
- J30/984/2022
- EUID
- ROONRC.J30/984/2022
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 29 august 2022
Sediu social
- Adresă
- APATEU, nr. 46, Sat Apateu, Comuna Culciu, Satu Mare
- Localitate
- Sat Apateu, Comuna Culciu, Satu Mare
- Cod poștal
- 447116
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 29.08.2022
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SAITOS ANA RODICA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 29 din 30 după cifra de afaceri în clasa CAEN 8121, județul Satu Mare, peste 7% dintre firmele clasei. Locul 8.901 din 9.089 în tot județul.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.244 lei | 334 lei | — | 761 lei | 6.941 lei | -6.180 lei |
| 2024 | — | 223 lei | 1 | 69 lei | 6.583 lei | -6.514 lei |
| 2023 | — | -6.937 lei | 1 | 183 lei | 6.920 lei | -6.737 lei |
| 2022 | — | 0 lei | — | 196 lei | 157 lei | 200 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 1.244 lei
- Venituri totale
- 1.270 lei
- Cheltuieli totale
- 872 lei
- Profit brut
- 398 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 334 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 45 lei
- Active circulante
- 716 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 98 lei
- Casa și conturi la bănci
- 618 lei
- Datorii
- 6.941 lei
- Capitaluri
- -6.180 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 700 lei
- Cheltuieli totale
- 435 lei
- Profit brut
- 265 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 223 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 69 lei
- Active circulante
- —
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- —
- Datorii
- 6.583 lei
- Capitaluri
- -6.514 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- 6.937 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 6.937 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 6.937 lei
- Active imobilizate
- 94 lei
- Active circulante
- 89 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 89 lei
- Datorii
- 6.920 lei
- Capitaluri
- -6.737 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- —
- Venituri totale
- 0 lei
- Cheltuieli totale
- —
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- 118 lei
- Active circulante
- 78 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 78 lei
- Datorii
- 157 lei
- Capitaluri
- 200 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
- 4791 · Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
- 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev.2)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
- Înmatriculare la registrul comerțului