EFREM NATURA S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Sat Lumina, Comuna Lumina, înmatriculată la 17 mai 2018.
Identitate
- Denumire legală
- EFREM NATURA S.R.L.
- CUI
- 39364872
- Nr. înmatriculare
- J2018001345132
- EUID
- ROONRC.J2018001345132
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 17 mai 2018
Sediu social
- Adresă
- NARCISELOR, nr. 27A, CAMERA NR.2, Sat Lumina, Comuna Lumina, Constanța
- Localitate
- Sat Lumina, Comuna Lumina, Constanța
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 17.05.2018
- Sursa ANAF
- actualizat 28 aug
Reprezentanți
- SAVIN AMALIA-ELENA — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 5 din 7 după cifra de afaceri în clasa CAEN 2041, județul Constanța. Locul 21.646 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a crescut cu 33%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35.592 lei | 3.487 lei | 1 | 66.575 lei | 15.525 lei | 51.050 lei |
| 2024 | 26.825 lei | 3.090 lei | — | 104.753 lei | 7.990 lei | 96.763 lei |
| 2023 | 39.098 lei | 15.135 lei | — | 96.429 lei | 2.756 lei | 93.673 lei |
| 2022 | 46.532 lei | 13.178 lei | 1 | 97.388 lei | 18.850 lei | 78.538 lei |
| 2021 | 39.543 lei | 4.326 lei | 1 | 72.257 lei | 6.896 lei | 65.361 lei |
| 2020 | 46.287 lei | 24.665 lei | — | 63.621 lei | 1.956 lei | 61.665 lei |
| 2019 | 48.107 lei | 27.665 lei | — | 37.895 lei | 895 lei | 37.000 lei |
| 2018 | 7.566 lei | 2.782 lei | — | 3.209 lei | 227 lei | 2.982 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 35.592 lei
- Venituri totale
- 35.592 lei
- Cheltuieli totale
- 31.480 lei
- Profit brut
- 4.112 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.487 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 66.575 lei
- Stocuri
- 48 lei
- Creanțe
- 48.141 lei
- Casa și conturi la bănci
- 18.386 lei
- Datorii
- 15.525 lei
- Capitaluri
- 51.050 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 26.825 lei
- Venituri totale
- 26.825 lei
- Cheltuieli totale
- 23.181 lei
- Profit brut
- 3.644 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 3.090 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 104.753 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 87.989 lei
- Casa și conturi la bănci
- 16.764 lei
- Datorii
- 7.990 lei
- Capitaluri
- 96.763 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.098 lei
- Venituri totale
- 39.098 lei
- Cheltuieli totale
- 21.548 lei
- Profit brut
- 17.550 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 15.135 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 96.429 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 55.744 lei
- Casa și conturi la bănci
- 40.685 lei
- Datorii
- 2.756 lei
- Capitaluri
- 93.673 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2022 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.532 lei
- Venituri totale
- 46.532 lei
- Cheltuieli totale
- 32.112 lei
- Profit brut
- 14.420 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 13.178 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 97.388 lei
- Stocuri
- 1.629 lei
- Creanțe
- 43.186 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.573 lei
- Datorii
- 18.850 lei
- Capitaluri
- 78.538 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2021 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 39.543 lei
- Venituri totale
- 39.543 lei
- Cheltuieli totale
- 34.121 lei
- Profit brut
- 5.422 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 4.326 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 72.257 lei
- Stocuri
- 1.629 lei
- Creanțe
- 25.217 lei
- Casa și conturi la bănci
- 45.411 lei
- Datorii
- 6.896 lei
- Capitaluri
- 65.361 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2020 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 46.287 lei
- Venituri totale
- 46.288 lei
- Cheltuieli totale
- 20.281 lei
- Profit brut
- 26.007 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 24.665 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 63.621 lei
- Stocuri
- 1.279 lei
- Creanțe
- 9.955 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.387 lei
- Datorii
- 1.956 lei
- Capitaluri
- 61.665 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2019 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 48.107 lei
- Venituri totale
- 48.107 lei
- Cheltuieli totale
- 18.999 lei
- Profit brut
- 29.108 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 27.665 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 37.895 lei
- Stocuri
- 473 lei
- Creanțe
- 1.372 lei
- Casa și conturi la bănci
- 36.050 lei
- Datorii
- 895 lei
- Capitaluri
- 37.000 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
2018 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 7.566 lei
- Venituri totale
- 7.566 lei
- Cheltuieli totale
- 4.557 lei
- Profit brut
- 3.009 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 2.782 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 3.209 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- —
- Casa și conturi la bănci
- 3.209 lei
- Datorii
- 227 lei
- Capitaluri
- 2.982 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- —
Activități autorizate (CAEN)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
2022
- Situații financiare depuse pentru anul 2022
2021
- Situații financiare depuse pentru anul 2021
2020
- Situații financiare depuse pentru anul 2020
2019
- Situații financiare depuse pentru anul 2019
2018
- Situații financiare depuse pentru anul 2018
- Înmatriculare la registrul comerțului