EFE HUSEYIN S.R.L.
societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Constanța, înmatriculată la 3 mai 2023.
Identitate
- Denumire legală
- EFE HUSEYIN S.R.L.
- CUI
- 48094700
- Nr. înmatriculare
- J2023001515137
- EUID
- ROONRC.J2023001515137
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Data înmatriculării
- 3 mai 2023
Sediu social
- Adresă
- STÂNJENEILOR, nr. 5, bl. C3, ap. M1, CAM. 1, Municipiul Constanța, Constanța
- Localitate
- Municipiul Constanța, Constanța
- Cod poștal
- 900132
Stare
- Stare ONRC
- funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
- Plătitor de TVA
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- RO e-Factura
- nu
- Înregistrare ANAF
- INREGISTRAT din data 03.05.2023
- Sursa ANAF
- actualizat 29 aug
Reprezentanți
- ALTIPARMAK MEHMET — administrator
Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.
Situații financiare
Poziție în sector
Locul 269 din 367 după cifra de afaceri în clasa CAEN 5611, județul Constanța, peste 27% dintre firmele clasei. Locul 12.331 din 26.023 în tot județul, și locul 9.592 după numărul de salariați. Față de 2024, cifra de afaceri a scăzut cu 5%.
Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.
Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Salariați | Active totale | Datorii | Capitaluri |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 263.452 lei | -25.191 lei | 1 | 58.901 lei | 83.852 lei | -24.951 lei |
| 2024 | 276.986 lei | -12.693 lei | 1 | 60.965 lei | 70.034 lei | -9.069 lei |
| 2023 | 229.058 lei | 25.163 lei | 2 | 39.043 lei | 13.680 lei | 25.363 lei |
Toți indicatorii
2025 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 263.452 lei
- Venituri totale
- 263.452 lei
- Cheltuieli totale
- 288.643 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 25.191 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 25.191 lei
- Active imobilizate
- 14.163 lei
- Active circulante
- 44.738 lei
- Stocuri
- —
- Creanțe
- 39.040 lei
- Casa și conturi la bănci
- 5.698 lei
- Datorii
- 83.852 lei
- Capitaluri
- -24.951 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2024 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 276.986 lei
- Venituri totale
- 276.986 lei
- Cheltuieli totale
- 289.679 lei
- Profit brut
- 0 lei
- Pierdere brută
- 12.693 lei
- Profit net
- 0 lei
- Pierdere netă
- 12.693 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 60.965 lei
- Stocuri
- 61.187 lei
- Creanțe
- -52.695 lei
- Casa și conturi la bănci
- 52.473 lei
- Datorii
- 70.034 lei
- Capitaluri
- -9.069 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 1
2023 · bilanț prescurtat
- Cifra de afaceri netă
- 229.058 lei
- Venituri totale
- 229.058 lei
- Cheltuieli totale
- 201.604 lei
- Profit brut
- 27.454 lei
- Pierdere brută
- 0 lei
- Profit net
- 25.163 lei
- Pierdere netă
- 0 lei
- Active imobilizate
- —
- Active circulante
- 39.043 lei
- Stocuri
- 939 lei
- Creanțe
- 37.478 lei
- Casa și conturi la bănci
- 626 lei
- Datorii
- 13.680 lei
- Capitaluri
- 25.363 lei
- Capital subscris vărsat
- 200 lei
- Număr mediu de salariați
- 2
Activități autorizate (CAEN)
- 0311 · Pescuitul maritim (CAEN Rev.3)
- 0330 · Activități anexe pescuitului și acvaculturii (CAEN Rev.3)
- 4711 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.3)
- 4712 · Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.3)
- 4724 · Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase (CAEN Rev.3)
- 4772 · Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev.3)
- 4778 · Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev.3)
- 5611 · Restaurante (CAEN Rev.3)
- 5612 · Activități ale unităților mobile de alimentație (CAEN Rev.3)
Istoric
Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.
Cronologie
Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.
2025
- Situații financiare depuse pentru anul 2025
2024
- Situații financiare depuse pentru anul 2024
2023
- Situații financiare depuse pentru anul 2023
- Înmatriculare la registrul comerțului