Sari la conținut
Luni, 31 august 2026 Craiova, la zi. Sursele la vedere. Urmărim 30 de publicații și 13 instituții publice
Firmăîn funcțiune

EDY MONTAGGI S.R.L.

societate cu răspundere limitată, cu sediul în Municipiul Zalău, înmatriculată la 27 iulie 2020.

Identitate

Denumire legală
EDY MONTAGGI S.R.L.
CUI
42829285
Nr. înmatriculare
J31/343/2020
EUID
ROONRC.J31/343/2020
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Data înmatriculării
27 iulie 2020

Sediu social

Adresă
METEOROLOGIEI, nr. 4, bl. G117, sc. A, et. 2, ap. 17, Biroul nr.1, Municipiul Zalău, Sălaj
Localitate
Municipiul Zalău, Sălaj
Cod poștal
450109

Stare

Stare ONRC
  • funcțiune (cod 1048, din 8 iul)
Plătitor de TVA
da (din 1 dec)
Inactiv fiscal
nu
RO e-Factura
nu
Înregistrare ANAF
INREGISTRAT din data 27.07.2020
Sursa ANAF
actualizat 28 aug

Reprezentanți

  • SOROHAN MIRCEA-GEORGE — administrator

Reprezentanții legali înscriși la registrul comerțului la data instantaneului; persoanele cu același nume pot fi persoane diferite.

Situații financiare

Cifra de afaceri
442 mii lei02020: 8 mii lei2022: fără date2023: 209 mii lei2024: 442 mii lei2020202220232024
Rezultat net
146 mii lei0-4 mii lei2020: -4 mii lei2022: -4 mii lei2023: 82 mii lei2024: 146 mii lei2020202220232024

Poziție în sector

Firma nu a depus situații financiare pentru anul 2025, așa că nu intră în clasamentele pe județul Sălaj; ultimul an depus este 2024.

Clasamente calculate de craiova.ro din situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor (date deschise data.gov.ro, CC BY 4.0) pentru anul fiscal 2025, între firmele publicate în acest director care au depus pentru acel an. Clasa CAEN este cea declarată în bilanț.

Sume în lei, la 31 decembrie, după situațiile financiare depuse la Ministerul Finanțelor; anii fără depunere lipsesc.

Indicatori din situațiile financiare anuale, pe ani fiscali
AnCifra de afaceriRezultat netSalariațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2024442.122 lei146.166 lei2241.431 lei86.280 lei155.151 lei
2023208.709 lei82.074 lei2283.092 lei34.634 lei248.458 lei
2022-4.084 lei169.373 lei2.990 lei166.383 lei
20208.430 lei-4.098 lei13.273 lei7.171 lei-3.898 lei
Toți indicatorii

2024 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
442.122 lei
Venituri totale
445.192 lei
Cheltuieli totale
270.458 lei
Profit brut
174.734 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
146.166 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
2.917 lei
Active circulante
238.514 lei
Stocuri
Creanțe
138.214 lei
Casa și conturi la bănci
100.300 lei
Datorii
86.280 lei
Capitaluri
155.151 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2023 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
208.709 lei
Venituri totale
208.720 lei
Cheltuieli totale
111.934 lei
Profit brut
96.786 lei
Pierdere brută
0 lei
Profit net
82.074 lei
Pierdere netă
0 lei
Active imobilizate
3.917 lei
Active circulante
279.175 lei
Stocuri
Creanțe
151.917 lei
Casa și conturi la bănci
127.258 lei
Datorii
34.634 lei
Capitaluri
248.458 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
2

2022 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
Venituri totale
0 lei
Cheltuieli totale
4.084 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
4.084 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
4.084 lei
Active imobilizate
24 lei
Active circulante
169.349 lei
Stocuri
Creanțe
128.895 lei
Casa și conturi la bănci
40.454 lei
Datorii
2.990 lei
Capitaluri
166.383 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați

2020 · bilanț prescurtat

Cifra de afaceri netă
8.430 lei
Venituri totale
8.452 lei
Cheltuieli totale
12.297 lei
Profit brut
0 lei
Pierdere brută
3.845 lei
Profit net
0 lei
Pierdere netă
4.098 lei
Active imobilizate
105 lei
Active circulante
3.168 lei
Stocuri
Creanțe
408 lei
Casa și conturi la bănci
2.760 lei
Datorii
7.171 lei
Capitaluri
-3.898 lei
Capital subscris vărsat
200 lei
Număr mediu de salariați
1

Activități autorizate (CAEN)

Istoric

Nicio modificare observată de la primul instantaneu urmărit (2026-07-08). Istoricul se completează lunar, pe măsură ce ONRC publică instantanee noi.

Cronologie

Tot ce se poate data despre această firmă, dintr-un singur fir: înregistrări la registrul comerțului, decizii ANAF, situații financiare depuse, documente de urbanism și aparițiile în știrile noastre. Nu este o listă exhaustivă a activității firmei — doar a ceea ce apare în sursele de mai jos.

  1. 2025

    • Înregistrare în scopuri de TVA
  2. 2024

    • Situații financiare depuse pentru anul 2024
  3. 2023

    • Situații financiare depuse pentru anul 2023
  4. 2022

    • Situații financiare depuse pentru anul 2022
  5. 2020

    • Situații financiare depuse pentru anul 2020
    • Înmatriculare la registrul comerțului